Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főnököm főnökével megoldás?

Főnököm főnökével megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hozzátok fordulok kérdésemmel, nem szeretném a közvetlen környezetemet beavatni. Én 20L vagyok, a delikvens (éppenséggel a főnököm főnöke 28F). Azt tudni kell, hogy ő a szüleimet hamarabb ismerte munka révén, mint engem. Idén egyre közelebb kerültünk egymáshoz, majd úgy egy hónapja egy közös házibuliban mindketten sokat ittunk és felmentem hozzá. Nem történt közöttünk úgy semmi, csak órákig csókolóztunk, aztán elaludtunk. Másnap beszéltünk, de az ő javaslatára feledőre vettük a dolgot. Részegen még a buliban bevallotta, hogy mindig is tetszettem neki, csak a munkakapcsolat fenntartása miatt nem merte korábban bevallani. Azóta bennem többször is megfordult, hogy akár lehetne is ebből valami, de mindig elhessegettem. Ma egy közös rendezvényen voltunk, miután megkérdezte tőlem apukám, hogy történt-e közöttünk valami, mert nagyon kerüli mostanában az illető. Apa nem tudott semmiről, így most nagyon rosszul érzem magam. Mitévő lehetnék?

A kavarás óta volt közos céges évzárónk, ott kifejezetten úgy éreztem, hogy kedvel engem, ezért is csillant fel a fejemben az újrakezdés gondolata.


2022. dec. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

1. Nem úgy tűnik, hogy ő akarna tőled vallamit

2. Egy munkahelyen sem láttam még olyat, hogy az ilyesminek jó vége lesz, ha összejössz vele, akkor a kollégáid ki fognak utálni.

2022. dec. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1/1-nek:18 évvel ezelőtt jöttem össze a főnökömmel (hosszas vacillálás után), 12 éve vagyunk boldog házasok, 2 gyönyörű gyerekünk van. Senki sem utált ki minket és jó vége is lett. Szóval vannak kivételek ;).
2022. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Tipikus történet :D

A kis fruskát lesmacizza valaki részegen, aztán már nekiáll a családi házban tervezgetni hogy milyen függöny lesz a gyerekszobában.

A csávónak van esze és tudja a szabályt, hogy házi nyúlra nem lő.

Ha tovább erőlteted, akkor meg fogja oldani a dolgot: kirúg. (mondjuk utána már hajthatsz rá...)

2022. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!