Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mi lenne a...

Ebben a helyzetben mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Nem sikerült az angol pótérettségim ezért ki kellett iratkoznom a suliból(technikumon voltam),viszont most nem igazán tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Menjek ki anyukámhoz és a hugomhoz külföldre vagy maradjak itthon és keressek legalább májusig valami munkát? Szívesen kimennék viszont van egy lassan 1 éves párkapcsolatom amit nem igazán szertnék csak úgy eldobni.

(Tudom elég butácska kérdés mivel helyettem nem dönthet senki, viszont kíváncsi lennék, hogy esetleg valaki járt már így? Esetleg volt hasonló helyzetben?)


(18 éves vagyok)


2022. nov. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de ha még leérettségizned sem sikerült angolból,akkor külföldön mihez kezdenél, hogy boldogulnál? Keress itthon vmi munkát, és közben tanuld a nyelvet. Hidd el, sokkal könnyebb életed lesz,ha megcsinálid az érettségit.
2022. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy maradj itthon és tökéletesedj az angol nyelvtudásban.
2022. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
#1 Ott a pont. Mellékesen megjegyezném, hogy pusztán az angol nyelvtudás édeskevés ahhoz, hogy külföldön érvényesülni tudj. Szóval ha már az angol érettségi is megakasztott, akkor maradj inkább szép hazánkban.
2022. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Egy ismerősöm fia már alapiskolában évekig járt privát angolra. Nagyon jól beszélt angolul, de nem volt róla papírja. Elment vizsgázni egy nyelviskolába, ahol kétszer (vagy háromszor, de nem csak egyszer) elhúzták.

Fütyült az egészre, nem próbálkozott tovább, de jelentkezett egy amerikai cégnél alkalmazottnak. Felvették. Azóta (kb. 8 éve) ez a cég vállalati igazgatóként alkalmazza Budapesten.

Tehát ne csüggedj el egy sikertelen vizsga miatt!

2022. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!