Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek egy 12 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

5000-10000 Ft értékben kellene 27.-re kellene a válasz!

köszi!


2008. dec. 26. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én pont ennyi idős vagyok. Ha szeret olvasni vegyél neki valami izgalmas Meg Cabot könyvet. Idén kaptam egy táskát ami nagyon praktikus mert sok helyre járok különórákra, de biztos örülne neki. Plusz kaptam még egy hajvasaló-szettet ami tele van minden érdekessel ami egy ilyen korú lány életében elengedhetetlen. (hidd el én tudom :D) Más tanácsot pillanatnyilag nem tudok adni, mert főleg ruház kaptam, és lehet hogy te nem mersz elmenni vásárolni, a méretek miatt! Nah ügyesen és akkor biztos találsz valamit! remélem segítettem.
2008. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

akvárium és kellékek, karácsonyi édesség csomag, ajándék könyv, falióra, festmény kerettel, közös kép bekeretezve, karácsonyi dísz gyertya, sólámpa, 3D gravírozás üvegbe névvel, porcelántárgy, karkötő, ajándék bögre alkalomra, személyre szabott tollpár, elefántcsont garvírozás, karácsonyi fotóalbum, terítő karácsonyi hímzéssel, kőlapba gravírozott esemény, gyümölcs-édesség tartó tál



én ilyesvalamiket adnák, csak nézd meg hogy melyik illene a személyiségéhez, vagy a korához :D

KELLEMES ÜNNEPEKET

2008. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget nagyon ötletes dolgokat mondtál!

Szerintem a hajvasalónál maradok.

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 26. 15:06
 4/5 anonim válasza:
97%
gördeszkaXD
2008. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem nagyon jó választás lehet Meg Gabot Mia karácsonya című könyve, mert ennek a témája is kötődik egy kicsit a karácsonyhoz!

[link]

2010. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!