Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nehéz az orosz nyelv...

Milyen nehéz az orosz nyelv és mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
he?
2022. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem különösebben nehéz, de nem igazán tudsz vele mit kezdeni, ha csak olyan munkát nem találsz, ami igényli (fordítás, külkereskedelmis, ...).
2022. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közepesen nehéz megtanulni ezt a nyelvet.

Ha kereskedelmi vonalon akarsz érvényesülni, akkor lehet értelme, bár most nagy divat gyűlölni mindenért az oroszokat. Amikor nincs háború éppen, akkor viszont egy eléggé széles körű és hatalmas kereskedelmi front az orosz vonal, - elképesztő lehetőségek vannak az oroszokkal esedékes kereskedésben, mert hatalmas felvevő piac. Csak arra, hogy el tudjál számolni 30000-ig, viszont nincs értelme megtanulni egy ilyen nyelvet.

2022. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nyet.
2022. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg az abc-jüket. Az írásukat, a lágyjeleket meg kell szokni. Hímnem, nőnem, semleges nem. A kiejtés.

Érdemes megtanulni.

Amikor kötelező volt, utáltuk, ezért csak éppen hogy tanulták a diákok. Most már sajnálom, hogy nem volt lehetőségem. Ugyanis, ha akartam volna sem ment volna, mert a tanárok a képzésen éppen néhány órával jártak előttünk.


Az orosz kultúra nagyon gazdag, zeneművészet, képzőművészet, építészet, klasszikus irodalom, balett, a klf népitáncaik, stb.

2022. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!