Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik pénzváltónál érdemes...

Melyik pénzváltónál érdemes ezeket beváltanom?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, diákmunkám során kapok eurót, dollárt, stb, jattot, sokfajta valutát. Ezeket lassan szeretném átváltani forintra. Budapest külvárosában lakom, soha nem voltam még Change-ben. Hova lenne érdemes vinnem ezeket? Belvárosban jobban kijönnék, vagy inkább egy félreeső külvárosi, hozzám közeli pénzváltóak jobbak? Mert sok helyen olvastam a neten hogy bizonyos váltók szinte pénzrablóak, ezért egyelőre ötletem sincs.. Valaki segitene?
2022. dec. 23. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindnél kötelezően ki van függesztve a váltási árfolyam. Odamész, megnézed, felírod, következővel összehasonlítod.
2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fersk ***** válasza:
Háááát...azért mindet ne váltsd át forintra, inkább egy részét egységesítsd egy külföldi valutába, mert a forint most éppen nem a legerősebb.
2022. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted a valutaváltók aktuális váltási értékeit: [link]

Kiválaszthatod Budapestet, Keresés gomb; aztán jobb szélen azt, hogy „Eladnék”, beírod az valuta összegét, kiválasztod a valuta fajtáját és „Mutat” gomb.

Színes az ellenkezője lesz annak, amit választottál, vagyis, ha eladsz, akkor vételi árfolyam jelenik meg színezve; ugyanis mindig a pénzintézetek szempontjából nevezik el a tranzakciót.

A nyilakra kattintva lehet csökkenő, illetve növekvő sorrendet választani.


A fejléc alatt végezhetsz válogatásokat, hogy milyen típusú helyen szeretnél váltani.

Sajnos, terület, kerület stb. nem válaszható ki, de a címek oszlopának nyilára kattintva irányítószám szerint sorba rendezhetők. Bár, gondolom, inkább a vételi árfolyam csökkenő sorrendje érdekel.

2022. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!