Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon az éjszakán, (eredet...

Azon az éjszakán, (eredet zene Another love),ének nélkül hol találom?

Figyelt kérdés
Azon az éjszakán magyar feldolgozással szeretnék rá találni egy olyan feldolgozásra hol zongora/gitár vagy egyéb hangszer kísér de a videóban nem énekelnek..szeretnék egy kellemes hangszer mellet ezt el énekelni, én hangszeren nem játszom csak éneklek,a YouTube-on csak olyat találtam ahol a videóban énekelnek is ahogy a hangszeren játszanak..tudnátok segíteni, vagy belinkelni a hozzászólásokban ha találnátok olyat amilyet én keresek..vagy bármilyen tanácst elfogadok ha ismertek valakit akinek például elküldeném ahogy eléneklem és ő alá játszana egy hangszeren...vagy esetleg csak olyat aki eltudná nekem játszani egy gitáron vagy zongorán egyéb hangszeren ezt a dalt és ő elküldené nekem én meg tudnák alá énekelni, mintha karaoke lenne

2022. dec. 25. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!