Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani egy...

Hogyan lehet meghódítani egy nőt, aki jóban van a férjével?

Figyelt kérdés

Én 19 vágyok

A nő 27



2022. dec. 26. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, az ilyen nőket messzire el kell kerülni.

- Férjnél van

- Ha elhagyja a férjét miattad, akkor téged is elhagyhat másért

- Az ilyen nőknél megesik, hogy játszanak veled, hogy kompenzálják a hiányzó bókokat meg romantikát amit esetleg a férjétől már nem kap meg.

- Ha vannak közös cuccaik mire leboxolják kié mié és ha még gyerek is van áááááh

- Kíméld meg magad a nagy pofára eséstől, kerüld el.

- Másrészt 19 évesen úgysem tudod megadni ami egy a 27 éves házas nőnek kell! Nekem 32 évesen sem biztos, hogy sikerülne egy 26 éves nőnek megadnom a dolgokat (főleg amilyen igények vannak manapság)

2022. dec. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod szétdúlni a hazasságát?Keress korban hozzád illő független csajt.
2022. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit tervezel, etikátlan.

Teljesen más lenne a helyzet, ha nem tudnád, hogy foglalt az általad kiszemelt nő, de mivel ez nem így van, lebeszéllek a tervedről.


Gondolkozz el egy-két apróságon légy szíves!


Ha te lennél a férje egy nőnek és megtapasztalnád, hogy valaki szemet vetett a párodra annak tudatában is, hogy tud a létezésedről és a nő életében betöltött szerepedről, vajon mit tennél?


Mire számíthatsz egy olyan nőtől a kettőtök jövőjét illetően, akivel rendben tudod a kapcsolatodat és ennek ellenére az első kívülről bepróbálkozó jöttmenttel képes lelépni?


Mi a garancia arra, hogy megtalálod a viszonzást egy ilyen módon kierőszakolt kapcsolatban?


Jelenleg nem olyan úton haladsz, amelyből jól jöhetsz ki!

Legyen benned annyi gerinc, hogy nem keresed olyan nők intim kapcsolatát, amelyekről tudod, hogy nem egyedülállóak. Sok esetben zűrös már az is, amikor kitalálja egy ex, hogy valamiért is jogot formál az elhagyott nő birtoklására, de az az út, amelyet te akarsz járni, különösen zűrös!

Hallgass az élet tapasztaltabb emberekre!

2022. dec. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Micsoda széplelkek adtak találkozót egymásnak ezen az oldalon! Ti komolyan azt hiszitek, hogy ha nektek lesz feleségetek, bárki is tekintettel lesz rátok? Lótuszt! Ha tetszetős, csinos menyecske, rá fognak mozdulni, akár naponta is. És ez így van jól! Ez tartja életben a szerelmet, ez tart majd ébren benneteket, hogy a párkapcsolatban nem a telefont kell buzerálni, hanem egymásra figyelni. Hogy a kapcsolatot ápolni, a szerelmet életben tartani kell! Bazki, 10 éve, amikor 50 éves volt a nejem, annyian csapták neki a szelet, hogy megnézhettem volna magam, ha a szemében nem én vagyok a földkerekség egyetlen valamirevaló pasija.
2022. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Imádja férjét azt akarom hogy engem imádjon
2022. dec. 31. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

nagy álomvilágban él az első 3 hozzászóló. Nem egy csajt ismerek, akik hiába vannak kapcsolatban, simán el lehet csábítani a jelenlegi párjuktól.


Kérdező, tedd meg! Ha tetszik tedd meg, mielőtt más fogja. Férfi vagy, magyarán a vadász! Nincs veszteni valód, max nemet mond. De ha nem próbálod meg nem tudod meg.

2022. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!