Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lepjek be a facebookomba?

Hogy lepjek be a facebookomba?

Figyelt kérdés

Mar 2021 óta nem tudok belepni a régi facebookomba, mert nem tudom milyen gmaillal csinaltam meg.

Es mar probaltam azt a modszert hogy rá nyomok az elfelejtett jelszóra és aztán oda beirom a nevemet hogy kidobja a prodilom es akkor ki irja a gmailt es a telefon szamot, de nem adja ki ott a profilomat Pedig már más telefonjáról is próbáltam ismerőseim jéről, de semmi. valaki tud valami módszert hogy megtudjam a gmail omat a telefonszám az már le van járva mert már majd négy éves valaki valami módszert tud mondani hogy megtudjam a Facebookomnnak a G maiját mert hogyha megtudnám a gmail nevet akkor a jelszót beírom és betudnék lépni, mert a jelszavat tudom es akkor be tudnek lepni



2022. dec. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Írj nekik.

Kell majd a személyid is.

Ugye a saját neveden regisztráltál?

Amúgy minek ezt ötödszörre is megkérdezni? Miért nem voltak jók az eddigi válaszok?

2022. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szüntesd meg magad ott is, és itt is.
2022. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"beirom a nevemet hogy kidobja a prodilom es akkor ki irja a gmailt es a telefon szamot"

Az nem névjegyzék. 😂

2022. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy függ össze a Gmail és a Facebook? Az a kettő teljesen más dolog!


"a jelszót beírom és betudnék lépni"

"jelszavat tudom es akkor be tudnek lepni"

Miért írsz le mindent kétszer (szörnyű helyesírással)?

2022. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Emberek! A telefonba mondtam és így írta le a telefon magától, mert ugye rosszul értelmezte, amit mondtam.

És én pedig lusta voltam leírni.

2022. dec. 27. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdd az általános iskolában a tanulmányaidat, csak ezúttal ne úgy járd ki a 8 osztályt, hogy négyszer az elsőt és négyszer a másodikat.
2022. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!