Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fáj a mellkasam?

Miért fáj a mellkasam?

Figyelt kérdés

Itt a melkasamnál ahol a szivem van ott ugye vagy egy kis beméjedés nekem az egyik oldalt es a masik oldalt nincs de ez mar kiskorom ota ugy van, voltam orvosnal ezzel par honapja de azt mondta hogy nincs semmi baja az ilyen alapbol.


De most ilyen furcsa érzést érzek mikor fekszem az ágyba. Nem tudom ezt hogy irjam le, de olyan mintha ilyen randulas lenne annál a pontnál vagy nem tudom de furcsa, és mikor ülök akkor is szokott ez lenni. Ma kezdődött egyebként ez a dolog.

18 éves fiu vagyok, vékony alkat 1,85 cm 64kg. A fogalmazasomert bocsi.

Valaki tud valamit?


Csatoltam le ide 2 képet. Megprobaltam lefotozni úgy hogy lássátok a képen be is karikáztam de nem annyira latni a kepen. Felulről fotoztam dőlt kamerával.


[link]

[link]



2022. dec. 28. 22:24
 1/2 anonim válasza:

Én semmilyen bemélyedést nem látok, vékony szálkás vagy látszik a fotón meg abból is amit leírtál. Ne izgulj, lehet levegő szorult be, vagy megütötted magad és nem vetted eszre, esetleg megfázott az a rész. Éjszaka sem lesz semmi bajod, ez miatt ne félj. Holnap menyj orvoshoz és ragaszkodj hozzá, hogy te ez ki akarod vizsgáltatni, és utaljon be röntgenre vagy ultrahangra, mert azt érzed, hogy fáj.

Ne ijedj meg, ha arra gondolsz hogy belsőszervi probléma. Lehet csak tényleg beverted éjszaka forgolódás közben, vagy megrándult egy izmod és oda sugároz.

No para. Megmaradt. Holnap meg orvos

2022. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostól kérdezd meg, jobban jársz.
2022. dec. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!