Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek gáz ha szőrös...

Lányok nektek gáz ha szőrös egy pasi mellkasa?

Figyelt kérdés
hát az van hogy szerintem kezd szőrösödni a mellkasom és meg szeretném kérdezni hogy meddig tűrhető úgymond vagy gyantáztassam?

2014. dec. 2. 17:44
 1/4 anonim válasza:
A kérdés összetett...Egyrészt, téged zavar-e? Elsősorban önmagadnak akarj megfelelni, ne másoknak...Ha nagyon erős lesz a szőrzet,meleged van tőle, erősen izzadsz,stb., akkor nyilván érdemes gyantáztatni. Másrészt,a barátnőd ízlésétől is függ (gondolom még fiatal vagy) a süldő lánykák nagy részét zavarja, később, a 20-30-as éveikben kezdenek néhányan rájönni, hogy ez bizony, szexi, izgató,és a férfias látvány:-). Anno 16-25 éves korom között undorodtam a szőrös mellű pasiktól, most meg a csupasz melltől ráz ki a hideg...
2014. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen majd meglátom mennyire szőrösödik be aztán lehet a gyanta marad meglátjuk :-)
2014. dec. 3. 14:31
 3/4 anonim válasza:

Persze. Ha jól emlékszem, én 16-25 évesen sem "undorodtam" tőle. De amúgy nem mellkasba leszünk szerelmesek, hanem arcba. Meg még a kézfej fontos nálam, gondolom azért, mert ezek mindig látszanak az emberből.

Amúgy a gyantázott pasinál nincs undorítóbb. Ha genetikailag szőrtelen, az nem gáz.

2014. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs rosszul írtam a választ, szóval: Persze, hogy nem gáz. :)
2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!