Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes ujrakezden...

Szerintetek erdemes ujrakezdeni ezt a baratsagot?

Figyelt kérdés
Na szoval nekem volt 2 eve egy nagyon jo baratnom. Legjobb baratnom. 3 es fel/4 evig voltunk legjobb baratnok. Volt tobb osszezorrenesunk mert nagyon megvaltozott. De egyszer az csapta ki vegleg nalam a biztositekot h az utcan osszetalalkoztam vele es tarsasaggal volt es nem koszont...akkor utana nagyon osszevesztunk es ket evig nem is beszeltunk. De kist nemreg ujra felbukkant es ugy csinal mintha misem tortent volna. En nagyon szeretem, tobbszor gondoltam vele kapcsolatba tobbet is mint baratsag. De ez igy nekem fura hogy minden egybol ujra ilyen jo lett. Szerintetek erdemes ujrakezdeni?
2023. jan. 2. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát, de ne legyél túlzottan nyitott mindenre mert lehet rosszul sül el.
2023. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
aki 1x ferges, mindorokke ferges, van meg 8 milliard ember rajta kivul
2023. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es nem látjuk át a teljes helyzetet mivel csak annyit írt le a kérdező hogy a barátnője megváltozott, de arról elfeledkezhet hogy lehet megvolt az oka miért változott meg a viszony köztük, szóval ilyen hamar nem engedném el a dolgot, amíg újra meg nem ismeri egy kicsit a természetét. #1-es voltam
2023. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1-es az eltavolodasunk oka az vokt hogy egy olyan tarsasagba kerult amivel en egyeltalan nem szimpatizalok(szo szerint drogosok stb...), de most hogy igy ujra felbukkant nem tudom mi legyen mert szeretem
2023. jan. 2. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy. Ha a helyedben lennék adnék neki esélyt, csak azért nem bélyegezném meg mert anno hülye volt, persze fenntartásokkal kezelném az egészet érzelem mentesen amennyire lehet.
2023. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!