Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a ma, magyarországon...

Mi a ma, magyarországon (kisbetű) beszerezhető legjobb önvédelmi eszköz?

Figyelt kérdés
2éve boxolok, de ma megvert 3 ember.Innentől a box értelmetlen, a küzdősportok szóba sem jöhetnek.Ismerősöm Krav-magázik, már verték meg.Fegyverekre gondolok, amivel több embert is leszerelhetek.Gumibot, vagy valami hasonló kellene, csak legyen kicsi, ne tudják elvenni, viszont legyen akkora ereje, ami pár fiatal ellen jó.
2010. okt. 2. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a botokat, meg ilyesmit simán elveszik, és agyonvernek vele. kés a minimum, ha nem akarsz stukkerral rohangálni.
2010. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
boxer
2010. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Saját magadnak kell összeépíteni olyanra, hogy szétszedhető legyen, két nyélre és láncra, és gyorsan összerakható. Mást nem tudok hirtelen. Nekem van kettő, de azok nyilván fixek. nem tudom létezik-e szétszerelhető, de már elgondolkoztam én is egy olyanon.

Igazából brutális fegyver, egy ütés azonnali törést okoz, de ha 2x megpörgeted, az hót ziher, hogy nem állnak le veled még 5-en sem verekedni.

2010. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

első:Tudom, éppen azért nem akarok egy gereblyenyéllel futkosni.Kést nem szeretnék, olyan eszköz kellene, amibe nem lehet belehalni.

második:Boxer jó ötlet,elég könnyű elrejteni, de nemtudom, hogy hol lehet beszerezni.Kecskeméti vagyok, szóval a piacokon megnézhetem, de ha lenne egy hely, ahol 100% hogy árulnak, akkor jobb lenne.

2010. okt. 2. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
paprika,bors,gáz spray
2010. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy ember ellen tökéletes a spray, de ha a második elég gyorsan kapcsol, szépen elverhetnek.
2010. okt. 3. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Leírnád kérlek, hogy konkrétan mi történt? Nem gondoltam volna, hogy Kecskeméten ilyenek vannak... ( Az elkövetők etnikumára lenne egy tippem, de nem biztos, hogy igaz. És az most nem előítélet, inkább tapasztalat.)
2010. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mentem haza suliból,az egyik kis utcában 3 forma elkérte az értékeimet, de mivel nem adtam át, jobb belátásra akartak bírni.A telefonom...etc. megvan, sikerült elfutni, amiben legalább jobb vagyok náluk.
2010. okt. 4. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy szégyen a futás de hasznos. Kezdjél el gyúrni 800/2000 méteres futásra, és ha olyan a helyzet akkor akárhányan vannak, megúszod.


vagy talán a gáz riasztó pisztoly amit még lehet több ember ellen használni.

2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

22:01

ha azt elveszik tőle és azzal lövik meg az még szarabb...akkor már inkább a bot

2010. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!