Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran belepisiltek a balaton...

Gyakran belepisiltek a balatonba vagy bármilyen természetes vízbe strandolás közben?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat

2023. jan. 6. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Soha életembe
Minden egyes alkalommal
Ha nagyon muszály
Néha
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem! És a muszáj az pontos Jé, te beteg, pisifétises, helyesen írni nem tudó, otthon recskázó Idióta!
2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan Ki ilyen igénytelen hogy a Balatonba hugyozik?
2023. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jártam a Balatonban de más természetes tóba már igen medencébe nem.
2023. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
#2 Jaj,ne mentegetőzzünk,tudjuk jól te is beleengeded rendszeresen.
2023. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. A hibázás emberi dolog te se vagy ám tökéletes
2023. jan. 6. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Hiába írod ki hogy normális válaszokat vársz. Vannak olyan "emberek" akiknek a legnagyobb örömük az életben az, hogy inkognitóban beszólhatnak. Sajnáld őket, mert igen rossz életük lehet! Az ilyen meg sem mer szólalni, ha személyesen kérdezel tőle valamit. Szánalmas, de sajnos köztünk élnek ezek a semmirekellők!


A válaszom: minden egyes alkalommal!

2023. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha nagyon mélyre bementem és nagyon erősen rám jön, elindulok kifelé, de hosszú idő kijutni, a vízben lassabban közleked, meg ahogy érzem a vizet a bőrömön, meg látom a vizet, főleg amikor a közelemben fröcskölnek egymásra az emberek és csobog a víz, nehéz bent tartani. Próbálok száraz dolgokra gondolni, de ez lehetetlen, mert bent vagyok a vízben, ami simogatja a bőrömet, így ingerel és van, hogy útközben elkezd szivárogni, nem tudom elállítani és bepisilek.
2023. márc. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!