Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermeteg, infantilis ha...

Gyermeteg, infantilis ha szeretem a cuki dolgokat? Ez milyen a férfiak szemében? A görkorcsolyás is dedós? 17/l

Figyelt kérdés

Kimondottan már csak azert nezegetem a Sylvanian Families allatkakat mert annyira aranyosok hogy szabályosan adagolja a boldogsagot

A az animaciokat meg a pici figurákat

Filiponijaimat is az asztalomon tartom mert árad belőlük a cukiság

Beteges ez?



2023. jan. 7. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. :)
2023. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tenni hogy en nekem meg nem volt fium soha, antidepresszáns gyogyszeremre nem ihatok ezért bulizni sem jarok

Van két kis papagajom, azokhoz is percekig tudok beszélni

Mamáméknal a cicát is mindig simogatom ^^

Ez nem megy az agyára egy fiunak?

2023. jan. 7. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiúnak nem fogsz az agyára menni, biztos van akinek ez sok, de amúgy nincs baj ezekkel.
2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked. A feleségem is vett magának plüsst, pedig 30+ éves. Nekünk is van papagájunk, sokszor beszélünk hozzá, ha lemegyünk anyámékhoz falura, megsimogatjuk a macskákat, én pedig szoktam korcsolyázni jégen is és betonon is. A jégcsarnokban is, de az utcán görkorizva is szoktam találkozni nálam idősebbekkel is.

Attól, hogy az ember felnő, nem kell ezeket a dolgokat mellőznie. Úgy is mondhatnám, hogy nem attól leszel felnőtt, hogy nem simogatod meg a macskákat és nem beszélsz a papagájhoz.

Manapság egyébként sokan néznek meséket vagy alszanak plüssel még 20-on éves korukban is.

2023. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, mint egy ázsiai csajszi! :)
2023. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a görkorcsolya miért lenne dedos
2023. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, meg amúgy is gyerek vagy még.
2023. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!