Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Gyakran pisiltek nyilván...

Fiúk! Gyakran pisiltek nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Szoktátok direkt? Nem vagytok szégyenlősek? Mikor pisiltetek utoljára nyilvánosan és hol?

2023. jan. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármelyik plázában, étteremben elmegyek, nincs ezzel gond. De csak az ingyenesekbe (az nem baj ha vásárláshoz, fogyasztáshoz kötött), ahol már plázában is fizetős, abba a plázába nem teszem be a lábam.
2023. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fersk ***** válasza:
100%
Ha totál részeg vagyok, bárhol, bármikor. De sajnos, már vagy 30 éve nem volt rá alkalmam... :((
2023. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
67%

Nem, nem igazán.


Heti 1x, max, kocsmában.

2023. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran,hiszen járok nyilvános wc be,szoktam túrázni,horgászni,kirándulni,olyankor a szabadban csinálom,ami nyilvános hely, DE a nyilvános hely számomra nem azt jelenti,hogy mások szeme láttára. Elvonulok,félrehúzódok,szóval ez nem ilyen magamutogatós dolog.
2023. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Nyilvános wc-t szoktam használni, ha kell.
2023. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakran. Direkt és nem vagyok szégyellős. Utoljára tegnap sörözés közben wc-n, utcán.
2023. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran. Tescoban stb. Helyeken igen
2023. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!