Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen történeteket szerettek...

Milyen történeteket szerettek olvasni wattpadon?

Figyelt kérdés

Műfaj érdekelne, hogy befejezett-e vagy még íródik stb. Miket preferáltok?


Illetve érdekelne titeket két olyan sztori, amely komoly témát dolgoz fel? Ha igen, kérlek olvassatok bele a történeteimbe és írjatok véleményt, kritikát. Igaz, hogy még nagyon az elején járok, de mindenképpen szeretném folytatni. Nincs nagy nézettségük, úgyhogy a komment szekcióban nem nagyon találkozok sem pozitív, sem negatív visszajelzéssel, viszont szeretnék fejlődni. Előre is köszönöm!

Itt vannak a link:

[link]


[link]



2023. jan. 10. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyezet=puha felhők? ... a mennyezet határt szab és kemény míg a puha felhők határtalan gyengédséget elérhetetlenséget jelentenek, számomra.
2023. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


linkek*

2023. jan. 10. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

-Eloise sebei:

szépen, választékosan fogalmazol, figyelsz a jelen idő megtartására, nincsenek szóismétlések. Viszont, amik nekem hiányoztak, azok a leírások voltak; egy kicsivel több infó az első résznél a helyszínnél például, illetve több részlet. A testbeszédet is szerintem jobban be lehet vonni, ezzel ki is lehet védeni a "mondja", "kérdezi" használatát a dialógusoknál.

Tudom, hogy a történet az elején tart, és nem jó az infó-dömping (én sem szeretem), de egy kicsivel több rálátás a karakterek érzelmi világára jót tenne. Szerintem. Például a taxis jelenetnél idegesen dobol az ujjaival a térdén, vagy az őrült kanyar után megigazítja a ruháját, a cuccait és a sofőrre villantja a tekintetét. Ilyesmire gondoltam. Mert ezekből a dolgokból is sokat megtudunk a karakterekről, nemcsak a beszédmódjukból ismerjük meg őket.

Semmiképp nem bántásnak szánom ezt, hanem építő kritikának, szóval, kérlek, ne vedd rossz néven.


-Milyen történeteket szerettek olvasni wattpadon? Műfaj érdekelne, hogy befejezett-e vagy még íródik stb.

Műfajt tekintve mindig is a fantasy, paranormális, természetfeletti történeteket imádtam szerelmi szállal, nemcsak Wattpad-en. Néha-néha azért van egy kis kikacsintás romantika-egyetem irányba, illetve párszor becsúszott jéghokis történet is, de mindig visszatalálok az előbb említettekhez. Szeretem a mindennapitól/ mindennapoktól, valóságtól elrugaszkodott történeteket, főleg, ha remek a nyelvezete és nem erőltetett humorral van átitatva (humor nem kötelező, csak hatalmas plusz).

Illetve az esetek igen nagy százalékában befejezett történeteket olvasok csak, a kivétel akkor van, ha az utolsó frissítés pár napon belül volt, és jelzi az írója, hogy dolgozik a következő részeken, dátummal feltüntetve. Túlzottan sokszor jártam úgy, hogy megszerettem egy történetet a karakterekkel együtt, aztán kiderült, hogy nem fogja befejezni az írója sosem :/ szóval ezt szeretném kivédeni.

2023. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a tanácsokat is, mindenképp megfogadom őket!
2023. jan. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!