Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Titanic című filmben az...

A Titanic című filmben az idős hölgy által elmesélt történet (tehát Jack és Rose története) igaz? Valóban léteztek, olyanok voltak a körülmények (két különböző társadalmi helyzet), egymásba szerettek és a végén Jack tényleg meghalt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem.Olyan lehetett mint manapság ha utazol a vonaton.
2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem léteztek. Egyszer viszont néztem a titanic utaslistáját és volt egy olyan vezeték nevű mint amilyen a filmben a rose völegényéé volt
2012. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez annyira lehetséges mint április elején MALÉV-vel utazni! :)
2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
#2 vagyok. Tehát lehet h éltek ilyen nevű emberek de ez a történet nem valódi csak szép.
2012. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a James Cameron által készített dokumentum filmet, ahol ő maga mondta, hogy a filmstudiónak úgy adta elő, h itt egy óriási hajó nagy katasztófa= szerelem romantika tehát így adható el a film, ezért lett akkora siker most gondolj bele ha ez nincs akkor ez a film kb csak egy dokumentum filmmel lenne egyenlő! Így viszont a néző tud azonosulni a szereplőkkel és megismeri a katasztrófát!
2012. ápr. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg volt egy Dawson nevű utas a Titanicon, aki meg is halt ott. Nem Jack volt, de ugyanúgy J betűs, és ő is alacsony származású volt. A sírja ma felkapott zarándokhely Kanadában (ahol a többi áldozat is el van temetve).

De Cameron nem innen vette az ötletet, és igencsak megdöbbent, mikor kiderült a véletlen.

A fentiek igazat szólnak, a love story a filmben teljesen a forgatókönyvíró agyszüleménye, vagyis semmi alapja nincs. Persze ettől még simán szövődhettek románcok a hajón azalatt a pár nap alatt :-)

2012. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, és ez a Dawson nem utasként, hanem munkásként volt a hajón, kazánfűtő volt.

Előző vtam.

2012. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

itt az utaslista

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]

3. osztály: [link]

[link]

2012. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgytudom a történet női szerepe valós. volt egy ilyen lány a hajón de mindössze 10-15 éves volt.
2012. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
lehetett ilyen rajta szó nélkül..cameron monta hogy atörétnete fiktiv de az nem zárja ki hogy ne lehetett volna ilyen vagy hasonló a hajón.
2012. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!