Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek elküldök egy...

Ha valakinek elküldök egy uzenetet messenger-en (es latom, hogy atment, csak meg nem olvasta), aztan letiltom az illetot, el fogja tudni olvasni az uzenetem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretnem, ha elolvasna, de le akartam tiltani hogy ne tudjon valaszolni. :)
2023. jan. 11. 22:40
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha már kézbesítve van neki akkor igen el
2023. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielott letiltottam, a tomott kek karikat jelezte a pipaval. Azt hiszem, az azt jelenti, kezbesitve van.
2023. jan. 11. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy küldöd átmegy az üzenet. Nem szükséges az sem hogy kézbesítve legyen. Fehér körrel is megkapja, ha pl egyből letiltod.
2023. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, megkapja.

Mindenesetre nagyon becsületes és intelligens, bátor és merész vagy, ha gyalázkodó, vagy bármilyen szinten negativ üzenetet küldesz valakinek, de nem akarsz választ kapni - gratulálok. Ime, egy egyenes, becsületes gerinces ember!

Ja, nem.🤮

2023. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kellene szemelyeskedni egy olyan topic eseten, amit nem is ismersz. Mi van, ha eddig ő irogatott, sertegetett es eselyt sem adott arra, hogy rendesen valaszoljak? Mi van, ha nem akartam tobb sertest, de tudatni akartam vele, hogy mit muvelt velem es szeretnem, hogy masokkal ezt ne tegye? Negativ kommentek elott miert nem vagy kepes kicsit melyebben belegondolni egy szituacio esetleges sokfelesegebe?


Minden esetre koszonom annak, aki magara a kerdesre valaszolt. Remelem megkapja az illeto az uzenetem.

2023. jan. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!