Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a fogamzásgátló tablettából...

Ha a fogamzásgátló tablettából nem vettem be mind a 21 darabot, csak 16-ot akkor lehet az az oka, hogy késik a vérzés?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 04:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Inkább az, hogy terhes vagy.
2023. jan. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének cseszed szet magad vele igy. Azt minden nap be kell venni. Szerintem vàlts másra es tablettat hagyd mert mint latszik túl buta vagy hozza. Es nem kesik hanem en is inkabb arra tippelnék hogy terhes vagy
2023. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kevesebbet veszel be, akkor pont, hogy hamarabb kell megjöjjön.

Nem tudom minek szedsz gyógszert ha nem tudod jól és rendszeresen csinálni... ez nem cukorka. Még akár terhes is lehetsz,

2023. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha volt szex akkor terhes vagy valószínű, ha nem volt szex akkor lehet simán késik.

Ha nem szeded normálisan felesleges szedned.

Csinálj egy tesztet.

2023. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!