Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Wednesday sorozatról?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a a hangulata, bár igen csak harry potter szagú a környezet de a főszereplőn nem tudok kiigazodni.

A régi mesékben Wednesday kegyetlenebb karakter volt, ebben a sorozatban ez pedig csak pózőrködés.

Szereti a szenvedést, vért, sötétséget stb. de amint igazi kegyetlenségre kerül a sor, pl. valakit megszaggat egy szörny, normális lesz, esetleg segítőkész.

Ez nekem valahogy nem egyezik azzal ahogyan megpróbálják őt ábrázolni a filmben. Nektek mi a véleményetek?


2023. jan. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom benne, hogy ez mitől Addams Family-univerzum sorozat. Egy sima természetfeletti tinikarakteres /misztikus dráma/ nyomozósorozat, ahol bárkire szabadon cserélhető lenne a főszereplő (lehetne például egy Veronica Mars reboot is), de ezzel a névvel próbálják most eladni, hátha több nézőt hoz vele (ez be is jött).
2023. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetett, gagyi, nem értem egyszerűen a hypeot
2023. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlt hétvégén véletlenül akadtam rá. Előtte soha nem hallottam róla, azt se tudtam, hogy létezik. Nekem tetszik, elkezdtem nézni.
2023. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam Addams rajongó, de ez nagyon tetszik.


34/F

2023. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!