Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wordpress-ben mennyire lehet...

Wordpress-ben mennyire lehet egy szallas.hu -hoz hasonló oldalt megcsinálni? Ha nem lehet, miért nem lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ügyfelem (nem én csinálnám) szeretne egy hasonlót (persze csak ha kivitelezhető), és persze nem a szallas.hu funkcióival, mert az rengeteg lenne, és ez az oldal sem wordpress-el készült tudom..csak az érdekelne, egy egyszerűbb, "butított" hasonló oldalt meg lehetne-e csinálni WP-ben, és ha igen, mik lennének a korlátai, mitől függne, "hol a határ"? Ha nem lehet megcsinálni, milyen okok miatt egyértelműen felejtős?

2023. jan. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg tud oldani vele egy szakértő. A keretrendszer nem akadálya. A letöltöm és összekattintgatom legfeljebb magán célú és kis forgalmú oldalhoz elég.
2023. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. És kb. mennyi időt venne ez igénybe egy profinak (feltételezve, hogy egyszerre mindig csak 1 munkával foglalkozna) ? Árazása a munkának? Amit írtál azért lepett meg, mert én úgy tudtam nagyobb forgalmú oldalakat már nem lehet benne megcsinálni..úgy értem, hogyan lehet a nagyobb terhelést is megvalósítani vele - kvázi vastagon bele kell nyúlni a "rendszerbe" php programozással és úgy?
2023. jan. 18. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A szallas.hu Magyarország egyik, ha nem a legnépszerűbb szálláskereső oldala.

Bár nem ismerem, hogy ők milyen rendszert használnak, de megítélésem szerint vagy egyedi rendszert írattak, vagy vásároltak valamit, ami kifejezetten erre készítettek.


Technikailag, ha minden áron WordPress-hez ragaszkodunk, kivitelezhető, de elég erős kompromisszumokkal. Sokkal egyszerűbb lenne, kötöttebb, nehezebben kezelhető a tartalomfeltöltés. Továbbá ehhez valószínűleg fizetős bővítményre és témára is szükségünk lesz. Ha ingyenesekkel próbáljuk kihozni, az elég gagyi lesz, még egy sima céges bemutatkozó weboldalhoz és webáruházhoz is ajánlott prémium témát venni.


A másik megoldás, hogy nem WordPress-ben csináljuk meg, hanem veszünk egy kifejezetten szálláskereső oldalhoz tervezett kész rendszert, amit csak le kell fordítani és használni. Ebben a tartalom kezelése és feltöltése is egyszerűbb lesz, meg több mindent is fog tudni, mint a bővítményes megoldás.

Érdemes például megnézni ezt: [link]

99 dollár (kb. 40.000 Ft). Van demo, ki lehet próbálni az admin és a felhasználói felületet is. Csak le kell fordítani és használni, mindent tud, amit kell. Ez is egy opció, és szerintem komolyan megfontolásra érdemes.


Bármi áron én nem ragaszkodnék a WordPress-hez. A 99 dollár szerintem megfizethető ár, bár a fordítás időt igényel, de a Google fordítós szövegeket csak kicsit korrigálni kell, és teljesen jó lesz. Ja, a WordPressnél sem garantált, hogy a használt bővítmény le lesz fordítva, így ugyanott vagyunk munkában és árban sem biztos, hogy előrébb leszünk, viszont nem lesz olyan, mint a fenti ajánlott kész rendszer.

2023. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon szépen köszi! Eleve én is úgy gondoltam, hogy fizetős valamit nézni, ez természetes! Ultranagy köszi a linket, ez már nagyon jónak tűnik!!

Még egyszer köszi!!

2023. jan. 18. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy a globális hotel piac, rengeteg szolgáltató gyárt erre a piacra különféle megoldásokat - magyarok is, meg külföldiek is. Érdemes lehet a magyar piacon is körülnézni, mert valószínűleg ott már a fordítást se kell megcsinálni.

De azt is érdemes lehet megnézni, hogy booking.com AirBnB vagy más hasonló szolgáltatók mit nyújtanak ilyen téren, mert elképzelhető, hogy az ő rendszerüket integrálva akár megúszható is egy saját rendszer üzemeltetése. Megcsinálod a szálloda saját oldalát, bekötöd a nemzetközi rendszerbe ami amúgy is érdemes, ha szeretnél onnan is ügyfeleket és saját foglaló rendszert már nem is biztos, hogy szükséges/érdemes csinálni, csak beágyazod a saját szálláshelyed foglalási felületét a nemzetközi oldalról - már ha ez lehetséges, de meglepne, ha nem nyújtanának ilyet.

2023. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!