Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem angolul tanulni...

Elkezdtem angolul tanulni csinalom a feladatokat az applikacioban es nezek fiomeket angolul angolfelirattal,de amint elkezdem nezni ezeket elkezd fajni a fejem nagyon ez normalis? Miert van?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus reakció. Azt mutatja, hogy utálod az egészet. :D
2023. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D de most komolyan elfog mulni egy ido utan? Szerintem meg csak szoknom kell nem?
2023. jan. 22. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz a szemed és túlságosan megerőltető a feliratot olvasni, attól fájdul meg. De tényleg. Vagy máskor is szoktál feliratos filmeket nézni és olyankor nem fáj?

De bármi más is lehet, hogy pl. nem aludtak ki magad, azért fájdul meg, vagy nem ittál eleget, vagy akármi, de valósznűleg semmi köze a fejfájásnak az angol nyelvű filmekhez. :)

2023. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jo a szemem. Most kezdtem

El az angol tanulast es koncentralok a feliratra es a szovegreis

2023. jan. 22. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha fáj a fejed, akkor azért ne erőltesd. Elég, ha egyszerre csak rövidebb részleteket nézel meg, nem mindjárt egy egész filmet.
2023. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyik válasz sem helyes! Ne is hallgass rájuk!

Attól fájdul meg a fejed, mert koncentrálsz, hogy megértsd a nyelvet.

Én mikor kijöttem Angliába, jártam suliba . Minden alkalommal megfájdult a fejem mert koncentráltam és magyarul senki am magyarázta el , hogy mi miért van úgy.

Így a legkönnyebb amúgy tanulni .

Idővel majd elmúlik amúgy . Főleg mikor már jobban megérted az angolt.

:)

2023. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Làtom te tapasztalt vagy akkor. Annyit kèrdeznèk mèg ,hogy ha folyamatosan hallgatom az angolt,hogy fogok közbe megtanulni ha csak hallgatom? Van egyebkent par app is letoltve
2023. jan. 26. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyre többet meg fogsz érteni, mint ahogy az anyanyelveden is egyre többet megértettél, amikor elkezdted hallgatni, amikor megszülettél (sőt, már előtte). De azért ha tényleg csak hallgatod, nem lesz olyan gyors a folyamat, mint akkor. Már csak azért sem, mert már nem olyan fogékony az agyad a nyelvtanulásra, mint akkor. Úgyhogy azért mást is csinálj, ne csak hallgasd. Főleg, ha nem napi 24 órában tervezed hallgatni. :)
2023. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak hallgatással nem tudom. Ez attól is függ mennyi idős vagy.

Nyelvtan megértéséhez azért én vennék pár tankönyvet is .

Sok sikert! :)

2023. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!