Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg angolul?

Hogy tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
8 éve tanulok angolt, az összes létező módszert kipróbáltam már. Nem csak iskolába de külön tanárral is rengeteget foglalkozok az angollal. Motivációm is volt míg nem kerültem gimnáziumba. Szintfelmérő alapján a leggyengébb csoportba kerültem be, ott nem sok mindent csináltunk, így átiratkoztam a jobbik csoportba, hogy fejlődjek. Azonban a tanár utál. Teljesen megutáltatta velem az angolt és annyit se tudok mint mikor elkezdtem. Elveszett minden motivációm és utálok bejárni az óráira. Sose volt bajom az iskolával, de mindennap szorongok mióta ő a tanárom. Képtelen vagyok így megtanulni angolul, de nincs lehetőségem másik csoportba menni. Megutáltam az angolt és csak szeretnék túl lenni ezen. Már azon gondolkodtam szerzek valami papírt csak ne kelljen bejárnom...

2022. nov. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj angol nyelvtanfolyamra, vagy (ha megoldható) jelentkezz át másik iskolába.
2022. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez már túlságosan rá stresszelésnek hívják.
2022. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan témában angol youtube videókat, ami érdekel, nézd meg magyar felirattal, aztán pedig angollal. Ha minden nap csinálod, egy alapabb szinthez elég, és legalább nem is unatkozol közben.
2022. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten kilátogatsz néhányszor a Fővárosi Növény és Baromkertbe. Azon belül pedig a majomházat kell keresni.
2022. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Neked pedig pszichiátert kellene keresned, de sürgősen, ha arra szorulsz, hogy itt éld ki a frusztrációdat. Te barom.
2022. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi oka lehet egy tanárnak arra, hogy "utáljon"? Ezen gondolkoztál már?


Egyébként beszélgess angolul, erre ragadj meg minden lehetőséget. Keress turistákat és ajánld fel nekik, hogy segítesz eljutni ahova éppen szeretnének, mutasd meg nekik a városodat, a nevezetességeit. Amint megszólítasz egyet, "can I help you?" adja magát, belekényszerítetted magad egy olyan helyzetbe, amikor muszáj kommunikálni....

2022. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!