Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Idegesít a ha mások szerelmesek előttem.

2023. jan. 22. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél te is az.
2023. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok
2023. jan. 22. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Az baj.
2023. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Talán egy kis önértékelési probléma? Azt gondolod neked soha nem lesz olyan.

De ha ilyeneket kérdezel akkor lehet, hogy tényleg nem is kellene.

Nem bántás, csupán egyszerű tény, hogy kib*szott gyerekes vagy.

2023. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem feltétlen gyerekes. Amíg nincs az embernek valakije, addig persze fáj. Nem az fáj igazából, hogy másoknak van, hansm, hogy neked nincs. Ezzel én is így voltam kb 16 éves koromig.

F

2023. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban már nem minden kapcsolat a szerelemről és a másik fél önzetlen szeretetéről szól. A mai kapcsolatok többsége néhány kivétellel felszínes, legyen mit kitenni a közösségi oldalra, hogy nekem milyen jó dolgom van.. Legyen aki befizetni helyettem a kiadásaimat stb

Nem kell, hogy fájjon amikor "szerelmeseket" látsz.

Inkább tiszteld magad, amiért nem mész bele akármilyen kapcsolatba, csak hogy legyen!

2023. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Rossz érzésnek rossz lehet, szerintem bárkinek, és azért általánosítani sem szabad. Az hogy az ember előítéletes és zárkózik, normális dolog, főleg 3x - 4x korodban, mert addigra már volt részed egy csomó rosszban, és persze óvatosabb vagy. Így nehezebb... fiatalabban könnyebb idősebben az ember már nem a szerelemre vágyik, én speciel arra se , hogy más fizessen helyettem bármit és baromira nem azért, hogy posztolgassam a mindenféle magamutogató közösségi oldalakon, hogy valakivel együtt vagyok. Baromság.....


Az ember egy idő után nem arra vágyik, hogy az utcán ölelkezve sétáljon, meg csókolózzon, meg legyen aki a szaros gatyáját mossa.... egy társra vágyik aki megérti, akit ő is megért és aki támogatja ( nem pénzben) , meghallgatja, elfogadja, aki építi és akit a másik is épít, akinek adja amit a kapcsolattól várnak az emberek..... Szerelem... elmúlik, azután csak fájdalom marad..... kell a fenének...

2023. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!