Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baja a Jófogásnak?

Mi a baja a Jófogásnak?

Figyelt kérdés

Elkészítem a hírdetést, mindem remdben és mielőtt véglegesíthetném kiadja, hogy válasszam magánszemély vagy üzleti partner vagyok.

Rányomok, hogy magánszemély és azt írja nem jó, mert nem adtam meg adószámot.

Üzletit meg nem tudom beírni mert nincs adószámom, se cégnevem.



Mit lehet ilyenkor tenni? Mert nem tudok 1 kérdést se kiírni....



2023. jan. 24. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek (magán embereknek is) kellene lennie adószámának. Elviekben neked is van.
2023. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha. De akkor azt meg hol írom be? Mert nincsolyan lehetőség magánszemélyként.
2023. jan. 24. 07:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami újítás lenne? Én legutóbb még november és december környékén adtam ott el dolgokat. Akkor még nem volt ez a kavarás az adószámmal.

Viszont pl már akkor is volt "fejlesztés", meg is szívtam vele. Automatikusan bejelölte hogy igen, vállalok csomagautomatás küldést is, holott semmi ilyen szándékom nem volt. Csak mostanra már ez az alapértelmezett, és könnyű átugrani a mezőt ahol ki kell kapcsold, ha nem akarod. Mehettem végig utólag egyesével 20-30 hirdetésemen, csupa kisebb tétel, nyilván nem szentségeltem közben folyamat. Ráadásul az oldal felülete is mintha jóval lassabb lenne már egy ideje.

2023. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan.
2023. jan. 25. 05:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélyként is van adókártyád, ergo adószámod is van. Ha nem megy, írj az ügyfélszolgálatnak. Nekem a Vaterán mindig segítenek, ha elakadok valamiben.
2023. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam, megoldódott úgy néz ki. Azért köszi.
2023. febr. 1. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Baja neki egy város.
2023. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!