Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmail.hu-nal es a jofogasnal...

A gmail.hu-nal es a jofogasnal miert nem tudnak programozni a fejlesztok??

Figyelt kérdés
Tele van buggal mindketto.
2022. jan. 3. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A gmail.HU közismerten egy "kamu-oldal", oké, valódi "szolgáltatást" nyújt, de mindenki tudja, hogy csak a valódi GMail hírnevéből akarnak némi pénzt szerezni. Összedobták olyanra, amilyen, más nem érdekelte őket.
2022. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "buggal" van tele "mindketto"?

És ha "buggal" van tele, akkor - az ex katedra magas lóról való dehonesztáló picsogás helyett - miért nem küldtél hibajelentést, esetleg - bár ezt nem várható el tőled - konstruktív javítási javaslatot a "programozni nem tudo fejlesztoknek"?

2022. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És csak a kliens oldalát látod. :-D

Igazából mind két portál egy +10 éves rendszerre épül.

Azóta a cég vezetői tíz milliókat költöttek, ennek a kövületnek a faragására.

Nehéz megemészteni, hogy technológiailag már nem korszerű, és ki kéne dobni ahogy van, aztán újra felépíteni szinte az alapoktól a portált.

2022. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, azert nem jelengetem a hibakat (mar), mert rendszersen kaptam sablon valaszokat hogy tovabbitjak a hibat az illetekesnek, es azota eltelik felev es minden ugyanugy maradt.
2022. jan. 3. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:

"Igazából mind két portál egy +10 éves rendszerre épül."

Azért a gmail.hu:

[link] [link]

és a jofogas.hu:

[link] [link]

10+ évvel ezelőtt máshogy nézett ki. ;/


"Nehéz megemészteni, hogy technológiailag már nem korszerű, és ki kéne dobni ahogy van, aztán újra felépíteni szinte az alapoktól a portált."

Ha valami működik, ellátja a feladatát, akkor - szimpla divathóbortok miatt - felesleges kényszerűségből, fejlődést imitálva (amit a felhasználóknak meg kell szokni) újra-újraírni az egészet (lásd a Windows 8 Metro UI felületét, mennyire megosztó volt; vagy a Facebook új felülete).

2022. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: Akkor két lehetőség lehet:

* amit te "hibaknak" vélsz azok nem "hibak"

* a hozzászólásod jellegéből fakadóan vagy nem sikerült rendesen megfogalmazni a "hiba" jellegét, vagy a leveled stílusa miatt küldték el a /dev/null-ra

2022. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5: az hogy máshogy nézet ki, a mögöttes technológia ugyan az.

theme, és funkciók is folyamatosan faragcsálva voltak, a változó trendekhez.

de az alapok / FW ami mögötte van, örökölt hibákkal ott van a háttérbe.

2022. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4: én is jelentettem a súlyosabb hibákat, de rájöttem nincs értelme.

nem foglalkoznak vele amíg nincs gond, ha pedig gond van belőle, akkor meg még téged vesznek elő...

2022. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy üzenetet, mely remekül prezentálja a #6-os hozzászólásomban említett stílus sikertelenségét:

[link]

nem csoda, hogy a /dev/null-ra irányították a levelet egyből. ;)

2022. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1: a gmail.hu (Gportal Mail) hamarabb létezett mint a google saját levelezőrendszere (Google Mail), ezért a domaint is hamarabb szerezte meg mint a Google, és azóta is használja. Jó a sztorid, csak nem igaz.
2022. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!