Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levél feladásakor feltétlenül...

Levél feladásakor feltétlenül borítékolnom kell a terméket a postán?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék adni egy nadrágot postán ajánlott levélként! Lemértem és megnéztem, hogy a Magyar Posta honlapján, hogy mennyibe kerül a postaköltség, szóval az rendben van.


Csak az lenne a kérdésem, hogy muszáj borítékban küldenem? Úgy értem, hogy pl. becsomagolhatom zsírpapírba, vagy csomagolópapírba?


Köszönöm a segítségeteket! üdv.


2010. okt. 3. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A levélküldeményként történő postázás nem azt jelenti, hogy borítékba kell tenned. (nadrágot hogy is tudnál...?) Csomagolópapírban fel tudod adni, csak arra vigyázz, hogy normálisan csomagold be...
2010. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Adtam már fel nadrágot borítékban (közepes méretű, értékjelzés nélküli, légbuborékos borítékban - 155 Ft a Postán), csak nem akartam kiadni újra pénzt érte, mert a pk. így is sokban van!


Köszönöm a válaszod!

2010. okt. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!