Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számít munkahelyi bántalmaz...

Mi számít munkahelyi bántalmazásnak?

Figyelt kérdés
Munkatársaim vastag postagumival lődözik (némelyik gumi duplán, csomókkal, hogy nagyobbat üssön) egymást szinte minden nap. Én szeretnék kimaradni belőle, de nem az első eset, hogy "véletlenül" eltalálnak. Ma nyomtatás közben az arcomon csattant egy akkorát hogy akaratlanul is kijött a könnyem. Ha 1 cm-vel feljebb ér, akkor a szemem.. mit lehet ez ellen tenni? A szép szó nem használ. Szeretnék egy szabályt, törvényt mutatni nekik, hogy ez minek minősül, hogy ne legyen több ilyen.

2023. jan. 27. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hol dolgozol, a 2.-ik B osztályban? Úristen...
2023. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A legdurvább az volt, amikor a főnök megkérte őket, hogy amikor jönnek a HR-esek megbeszélésre, akkor ezt mellőzzék. Mint az ovisok..
2023. jan. 27. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Úristen, de gyerekes kollégáid vannak! A nyilvánosan megalázás munkahelyi bántalmazásnak minősül. Akár szóbeli is.

Mióta csinálják ezt? Most mondhatnánk hogy szóljatok a felső vezetésnek, de nem hiszem, hogy komolyan vennék. Pedig tényleg nem ártana, ha nem ütnék ki egymás szemét....

2023. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha valóban igaz amit mondasz, akkor őszintén nem értem, hogy miért vagy még ott. Mi lesz a következő nagy poén? Nutellát vagy rágógumit tesznek a forgószékekbe? Általános alsóban tényleg vicces volt.
2023. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elég régóta, de szerintem kinevetnének egy ilyen dologgal, vagy a munkatársaim haragja zúdulna rám. Főnökünk tud róla, elnézi, én meg legtöbbször záporozó gumik kereszttüzében dolgozom. Azért sem mindegy, mert pár éve volt egy komoly nyaki műtétem amiben az ütőereim babrálták, nem tenne jót semmilyen erősebb külső behatás. De mondjuk, kaptam már olyan beszólást, hogy indítanak valami nyakszaggató zenét.. 26cm vágás van a nyakamon, áttétes daganatot éltem túl, és most ezzel kell küzdenem? :(
2023. jan. 27. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen,a BTK-ban van ilyen, szerintem a garázdaság, veszélyeztetés címszavakkal keress rá. Vedd fel telefonnal, aztán rendőrségi feljelentés. Hidd, el, ha kijön ék a rendőrök, visszavesznek.
2023. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem keresel másik munkahelyet? Ennél bármi jobb, gondolom nem fizetnek milliókat azért, hogy ezt eltűrd.
2023. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm.
2023. jan. 27. 21:12
 9/13 A kérdező kommentje:
7 éve dolgozom ott, igaz nem keresek sokat, de szeretem a munkám, van is bőven, de úgy tűnik többen unatkoznak.. Arra gondoltam, hogy meg fogom keresni a céges belső szabályozást, és megmutatom nekik az erre vonatkozó részt.
2023. jan. 27. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Lol. Ezzel az erővel mondd meg az esőnek hogy ne essen, a szélnek hogy ne fújjon, a Földnek pedig hogy ne forogjon...
2023. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!