Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakma,tovább tanulás vagy...

Szakma,tovább tanulás vagy inkább gyári meló?

Figyelt kérdés
Érdemes szakmát tanulni 20 évesen vagy inkább gyári meló mivel érettségivel kevés az esély máshova bejutni? Diákmunkán voltam gyárba nem volt viszes,azt viszont rendes állásba milyen.
2023. jan. 30. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért érettségivel sok más lehetőséged van, mint egy gyár.. egyébként mindenképpen érdemes képezni magad, mert nem egyszerű állást találni jelenleg, növelné az esélyeid és talán még erőltetned sem kell majd magad fizikailag éveken keresztül.
2023. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érettségivel kisebb irodai munkákat is tudsz vállalni stb. Érettségi nélkül lennél gyárra és vendéglátásra szorulva. A tanulás pedig sose árt.


Megcsinálhatod azt is, hogy belekóstolsz a felnőtt életbe, tapasztalsz dolgokat, pl miket akarsz vagy nem a jövőben, keresel egy korrekt célt és annak megfelelően visszaülsz a padba, azaz tanulsz.


Az önismeret fontos, érdemes tudatosan fejleszteni, mivel mindenre kihat. Karriertől a magánéletig, jövődig.


No és ne feledd 25 évig adókedvezményeid vannak (magyarban), nem kell annyit adóznod, mint a felnőtteknek, ami több pénzt jelent, ám vigyázz az ezt kihasználó munkáltatókkal.

2023. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj bazze. Ha most a gyár mellett döntesz, életed végéig ott maradsz. Én elbasztam, te ne tedd.
2023. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdek el egy szakmát,annyira nem találok munkát érettségivel. Szánalmas a helyzet ebben az orszagban
2023. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Énis ezt hallottam hogy érettségivel nem lehet elehelyezkedni sehova alap követelmény sajnos.
2023. jan. 30. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdj el dolgozni egy számodra érdekes területen diakmeloban vagy részmunkaidősen és mellette végezz valamilyen képzést. A gyárat felejtsd el
2023. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!