Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza kell adnom a pénzt, ha...

Vissza kell adnom a pénzt, ha az ismerősöm elfbárját eltörtem? 4k.t kér érte.

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy az övé, mivel a földön volt.
2023. jan. 31. 17:43
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
az összeg túl sok
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ha nem a földön lett volna, akkor tudod, hogy az övé?


És mi az hogy vissza kell - e adni a pénzét? Milyen pénzét kell visszaadni? Adott pénzt neked?


Amúgy igen. Térítsd meg a kárát. Ha véletlenül törted össze (amit nem hiszek) akkor is, ha szándékosan, akkor meg pláne.

2023. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha jóban vagytok fizesd ki.

Ha nem akkor ha gondolja vigye bíróságra az ügyet, mint az az idióta ami feljelentette a csalókat, hogy nem kokaint adtak el neki, hanem lisztet.

Az elfbár az országban tiltott. Kb olyan és ilyen 10ezres nagyságrendű bírságok is repkedhetnek miatta.

De őszintén, én fizetnék. Szimplán azért, mert ez az emberi szokás. Kárt okoztál neki, ha nem fizetsz nem tud mit csinálni, de én szeretem a jó viszonyt. Ne egy ilyen miatt legyen már harag valakivel. Oké, hogy részedről is véletlen volt.

(Viszont van egy fontos tényező. Hogy te hogy állsz anyagilag, ezt nem tudtuk meg.)

2023. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekel hogy áll anyagilag? Ez nem volt kérdés. Nem kell túlbuzogni.
2023. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!