Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni?

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A tegnapi napon vásároltom online öcsémnek egy táskát, és hát ulátvéttellel küldte a csávó, de a dobozba nem az volt, egy darab papír volt benne:-( utánvéttellel együtt 12000ft volt. Felhivtam a telefonszamot de ki sípolt,szóval sztem eldobta a kártyát,rajta volt a dobozon egy név de tuti hogy kamu név volt, és persze a cím sem az mert elmentem a címre és ott senki nem lakik, megkérdeztem a takarító nőt de azt mondta hogy ott már 2 éve nem lakik senki, ilyen essetbe mit tudok csinálni? Sem a nevét nem tudom sem azt hogy hol lakik kB semmit, messengeren letíltott.tudom barom vagyok hogy nem boldban vásároltam, de nem hittem volna hogy ilyen emberek is léteznek.


2023. febr. 1. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat.

Rendőrségen tehet ismeretlen tettes elleni feljelentést. Fecsegés nélkül, de minden lényeges körülményt le kell írni.

Ha befogadják a feljelentést, akkor ügyészség kikérheti a beszélgetést, és más eszközök is rendelkezésre állnak.

Az összeg ugyan nem jelentés, de vélhetően nem te vagy az egyedüli átvert.

Más módon, de engem csupán 300 forinttal károsítottak meg. Nem is tettem semmit, de más igen így tanúskodnom kellett, mert sok embert vert át az illető, egyenként kis összeggel.

2023. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11:42 Nem is az a 12000ft érdekel, hanem hogy létezhetnek ilyen emberek, rendőrségre nem megyek mert abból semmi nem lesz, nem tudják valahogy lenyomozni? Pl azt hogy honnan, milyen városból jelentkezett be abba a Facebookba?
2023. febr. 1. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
De. Pont azt írtam.
2023. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha bemész a rendőrségre ők minden ilyen nyomozós dolgot megcsinálnak helyetted. Ha akarod és fontos akkor menj be. Ha nem akarod és nem fontos akkor tanuló pénz sajnos.

De te semmiképp ne kezdj el nyomozni egyedül. Ki tudja mit találsz vagy mibe keveredsz.

2023. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12:05 igazad lehet, hagyom is legyen boldog azzal a 12k val, nyomozni nem alt szándékomban mert tuti hogy cigó volt, azok meg jönnek 200 zan
2023. febr. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!