Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltölteni a...

Miért nem tudom feltölteni a képet a szerencsejáték Zrt. Oldalára???

Figyelt kérdés
Olyan ideges vagyok!! Már vagy 20x megpróbáltam befizetni nem engedte mert nincs feltöltve az okmányaimról kép. Oké rá megyek, hogy feltöltsem közbe meg csak a tipmixhez írja, hogy kéne azt meg nem szoktam. 80x kb ha megpróbáltam képet felrakni szép tísztán látható a kép mégis azt ítja folyamat hibás képfájl már megörülök tőle.

2023. febr. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltöltöd és nem fogadja el azonnal csak másnap vagy harmadnap, de ezt jelzik is. Nekem is a tippmixet meg kellett csinálni.
2023. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hibás képfájlt ír akkor lehet, hogy hibás a képfájl. Fura, mi?

Milyen formátumban próbálod feltölteni? Hogyan készíted a képet? Nem túl kicsi, nem túl nagy?

2023. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először ellenőrizniük kell lehet egy pár napba is kerül.
2023. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De az is igaz, kiírja, hogy sikeres volt a feltöltés.
2023. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefonnal lefotóztam a személyit és a lakcímkártyát. Rámentettem a számítógépre és onnan csatoltam be.
2023. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telóról fotoztam tobbszor is nem homalyos szepen kiveto rajta minden probaltam kisebbe nagyobba normalba mindenhogy
2023. febr. 2. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet túl nagy a mérete a képnek. Akár felbontásban, akár fájlméretben.

Kicsinyítsd le kb 2MP 1000x2000 pixel elég. Ha ezt valaki nem tudja elolvasni, akkor vak. A fájlméret meg kb 100-200kB legyen.


Amúgy tényleg mi a ..ért kell oda kép? Nekem sosem kérték pedig nagyon régóta van fiókom és rendszeresen fogadok is.

2023. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Es abba tudnal segiteni, hogy hogy kell a kep meretet atvariallni? Marmint honnan tudom, hogy egy kep 2MP 1000×2000pixel?


Nekem is ujdonsag nekem is regota van fiokom bar most jo ideje nem hasznaltam es ahogy fizettem volna be irta ki, hogy januar 1tol csak igy tudok feltolteni penzt ha lefotozom az okmanyaim

2023. febr. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!