Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egeres magyar kalandjáték. Mi...

Rik76 kérdése:

Egeres magyar kalandjáték. Mi lehet a neve?

Figyelt kérdés

Üdv!

Régebben (9 éve kb.) apukám laptopán játszottam egy kicsiknek való kalandjátékkal, melyben egerek hangszereken játszottak, talán még dos-os volt. Valaki nem tudja véletlen, hogy mi lehetett a neve ennek a játéknak, vagy valakli emlékszik még rá?

Arra is emlékszem, hogy volt olyan egér, melynek magyar női hangja volt. De összességében szerintem az egész játék magyar volt.



2023. febr. 4. 17:34
 1/8 BringaManó ***** válasza:

Ettől beljebb vagyunk, vagy kamuzik?... :-)

(én mondjuk ez alapján nem találtam nyomát, de ez nem jelent semmit...)

[link]

2023. febr. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A leírása alapján igen, ez volt az a játék, de így, hogy Egérzenekar, így semmit nem talál az internet...
2023. febr. 5. 12:34
 3/8 BringaManó ***** válasza:
hát igen, én sem, ahogy írtam is. de ezek szerint tud valamit az az AI... :-) és te sem csak álmodtad azt a játékot... :-) (vagy ellenkezőleg: te csak álmodtad, ő meg blöfföl... vagy ami a legrosszabb: ha csak ő álmodik minket... ;-)
2023. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, igen :)
2023. febr. 5. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Zöld egerek voltak benne?
2023. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, csak angol verzióban találtam róla infót, de máskülönben illik rá a leírás.
2023. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BringaManó ***** válasza:

akkor gondolom, az alábbiaknak van hozzá köze :-)

The Great Green Mouse Disaster

https://www.youtube.com/watch?v=Vcl5VR3D_ZE

[link]

[link]

[link]

...

2023. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt én is láttam, de sajnos nem ez az. ennél egy kicsit részletesebb volt a játék grafikája, és meg kellett állapítani, hogy milyen hangszereket hallunk.
2023. márc. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!