Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A háziorvos a báttyámnak...

A háziorvos a báttyámnak Xenicalt írt ki mi az a xenical? Mire írja fel ezt az orvos?

Figyelt kérdés
Annyit hallotam hogy mondta apának hogy ezt a gyógyszert nem szedheti mert tartania kell a súlyát mert verseny szinten judozik. És hogy ettől a gyógyszertől befog csinálni.
2023. febr. 6. 20:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért irtam ki mert a báttyám nem mondja meg nekem meg apáék is csak annyit mondtam ne orákig használjam a mosdót xD nem értem
2023. febr. 6. 20:44
 2/15 anonim ***** válasza:
A Xenical az elhízás kezelésére alkalmas gyógyszer. Hatása, hogy a gyomor-bélrendszerben gátolja az étellel elfogyasztott zsír kb. egyharmad részének megemésztését. A Xenical a gyomor-bélrendszer enzimeihez (lipázok) kötődik, és gátolja, hogy azok lebontsák az étellel elfogyasztott zsírokat.
2023. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy és okos nagyon köszönöm akkor ezért van kiakadva a báttyám jövöhónap 5.kén vagy hogy versenye lessz és tartania kell a súlyás vagy leadnia pontosan nem tudom de anyát majd meg kérdezem most már értem mért ideges a báttyám már 9éves kora óta judozik én is jártam judora 15éves koromba hagytam abba tavaj nem is olyan rég xD én pont azért hagytam abba mert a kortásaim már 52kilóban indultak tavaj én meg lefogytam 45re és fel kellet volna híznom mire jön a verseny mert ott az évjárat számít a 15éves a 15évessel egy súlycsoportban én nem akartam hizni mert ügye én tavaj voltam 146centi és 51kilósan duci ak éresztem magam és lefogytam titokban nagyon sokat edzettem minde éllyel felüléseztem nem ettem csak nagyon keveset volt mikor ki is hánytam de nem vittem túlzásba én lefogytam 45.re és utána minden nap edzettem de ettem is rendesen mai napig tartom a súlyom és mindent eszek csak edzek is felülés futás ugro kötelezés hullahop karikázás szoba bicikli..



Nagyon rendes vagy köszönöm hogy válaszoltál neke. 🥰🥰🥰🥰🥰

2023. febr. 6. 20:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Ettöl a gyógyszertől akkor fogyni fog?
2023. febr. 6. 21:01
 5/15 anonim válasza:
54%
Nincs interneted, hogy rákeress?
2023. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rá keresten de olyan konkrétan mint ahogy az első le írta úgyn nincs fent 😄 azt olvastam a neten róla hogy olajos székletet okos meg amit megeszik kijön belőle a zsír a seggéből.
2023. febr. 6. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

..."báttyám jövöhónap 5.kén"...


négy szó, négy hiba


Amúgy begúglizod a gyógyszer nevét, és pontos leírást kapsz.

2023. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tudod hogy van internetem nem mind1 az neked hogy rá keresek vagy ép ide ki írom?? Nyílván nórmálisabb magyarázatott kapok mint ahogy fent van az interneten max 3 oldal van róla írva és az első pár mondatban le írt róla mindent. Nagyon kedves volt.
2023. febr. 6. 21:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán elolvashatnál néhány könyvet is, felebaráti jótanács.
2023. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az oldal alravan hogy a kérdéseinkre választ kapjunk. Nem alra hogy kit hogy tudjunk meg szolni. Vagy kibe hogy tudjunk belekötni.... és ha tudni szeretnéd tavaj májusba töltöttem a 16ot és junios ota korházba vagyok. Tudom hogy probléma van a hejes írásommal korepra jártam de már nem minek semmi értelme már. Suliba se mehetek persze hogy nem írok hejesen olvasni szoktam ép ha nem alszom.
2023. febr. 6. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!