Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mire gondolt?

Szerintetek mire gondolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek mire gondolt xxxtentacion mikor ezt mondta "Ne hagyjátok hogy az emberi test erőit kisználják az elitek" nem bírok rá jönni, és a spirituális rasszizmus rol is sokat beszélt, és azt sem tudom hogy mi az a spirituális rasszizmus, nem kell komentbe le írni hogy hülye vagyok stb, tudom magamtól is! aki tudja, vagy sejti hogy mire gondolhatott mikor ezt mondta live ba, az ne tartsa magába. Köszönöm előre is...

#Spirituális rasszizmus #Mire gondolt #Ripp X
2023. febr. 6. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Talán a saját gyökérségére. Ez persze csak tipp.XD
2023. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, attól gyökér valaki hogy segít a hátrányos gyerekeken? Vagy attól hogy több millió dollárt adományoz? Nem értem azokat az embereket akik utálják, úgy csinálsz mint ha te soha nem hibáztál volna, és hidd el te sem lennél különb ha olyan helyen,környezetbe nőttél volna fel mint ő, de még így is képes volt változni.
2023. febr. 7. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Teszi ezt nyilván felebaráti szeretetből. Lol, szórakoztass még.
2023. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Legyen igazad, a negyedét nem fogod elérni az életbe mint ő!

Itt irigység szagot érzek;-)

Egyebként ha nem csíped minek írtál ide? Ja megvan már.. Nincs életed

2023. febr. 7. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!