Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem játsza le a VLC...

Miért nem játsza le a VLC media player a videót?

Figyelt kérdés

A film, amit letöltöttem addig jól működik, hogy meg lehet az alkalmazással nyitni. De miután megnyitotta és elindítanám, nem indul el. A legújabb verzióra van frissítve az alkalmazás, a videó, amit meg le akarok játszani 2013-as. Gondoltam arra, hogy esetleg azért nem tudja lejátszani, mert már a videó régi az alkalmazáshoz, de nem tudom.

Előre is köszönöm, aki megtudja mondani, miért nem működik, és mi a megoldás rá.


2023. febr. 11. 11:41
 1/2 Lucifer-666 ***** válasza:

Honnan töltötted le?

Küldd át az első 1 KB-ot a fájlból.

2023. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy 2013-as filmet loptál el, nem jelenti, hogy 2013-ban készült a videófájl.

Mondjuk ennek szinte semmi jelentősége.

Ha semmi más nem játssza le, akkor például lehet, hogy megsérült a lopott film.

Ha a VLC-ben csapsz egy CTRL+I-t (i, nem L), a codec fül alatt megmutatja, milyen kodekkel lett tömörítve. Ebből már el lehet indulni.

2023. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!