Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel lenne Link a legszebb pár?

Kivel lenne Link a legszebb pár?

Figyelt kérdés

Zelda hercegnő

Saria

Malon

Navi



2023. febr. 14. 21:36
 1/2 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Ezek meg kinek a gyerekei?
2023. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rauru válasza:

Szubjektív dolog ez, de talán Malon, mivel Link csak egy gyerek az erdőből, tehát nem hinném, hogy sok jövője lenne Zeldával. Saria is jó gondolat, viszont ő tulajdonképen a történet szerint egy „halhatatlan”, illetve egyike a 7 bölcsnek. Élethosszukból adódóan nem passzolnánk és csak a másiknak fájdítaná szívét, aki többet él mint a másik =/. Navi, ő pedig a legjobb barátja, nem igazán tudnám, mint barátnőt elképzelni Link mellet, eleve OoT után MM-ben a story szerint maga Navi után eredt, hogy megkeresse miután faképnél hagyta az előző játék végén...


Bárhogy is nézem, szerintem Malon lenne a legalkalmasabb mint élettárs, főleg úgy hogy ős is ember és még kedveli is Linket, nem is beszélve arról, hogy az apja a játékban (ugyan poénból) azt mondta, hogy még hozzá is adná Linkhez Malon-t XD.


Persze én most csak pusztán a játék történetéből indultam ki és próbáltam logikusan enyhe rendezői perspektívából tekinteni a dolgokra, úgy, hogy értelmét nyerje, ami a későbbiekben talán felhasználható is lehetne, mint további szál a story-ban. Szóval nem kell komolyan venni a dolgokat, ezek mind spekulációk, nem szándékoztam senkit se megsérteni a véleményemmel. =)

2023. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!