Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok legegyszerűbben...

Joker2244 kérdése:

Hogyan tudok legegyszerűbben elmenni táppénzre minimum 1 hétre?

Figyelt kérdés

Ki milyen bevált hantákat ismer?

A dokim nagyon nehezen ír ki akkor is ha tényleg beteg vagyok, röntgen szemmel vizsgál ha megjelenek nála, tényleg beteg vagyok e.... Pedig ritkán megyek hozzá. Tavaly csak 2x voltam de a másodiknál már szóvá is tette, hogy sokat megyek🤣 2 alkalom lehet sok is....

Szükségem lenne olyan okos megoldásokra, hogy vagy ne kelljen bemennem hozzá és telefonon elég legyen beszólnom, vagy bemegyek de valami megkérdőjelezhetetlen ok legyen. Köszönöm



2023. febr. 20. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tuti, 20 éve bevált a pszichiátria. Elmondod hogy nagyon rosszul vagy, nem tudod elvégezni a feladatodat. Minimum 3 héttel inditanak nálunk.De sajnos gyógyszert is írnak mellé, és nézik hogy kiváltottad e. Azt már mondjuk nem tudják hogy beszeded vagy sem. Sajnos van olyan helyzet amikor erre a megoldásra kényszerülök. Tavaly voltam igy táppénzen 3 hetet, előtte pedig 2010-ben.
2023. febr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen és azt is mondd, hogy napi 1-2 órát alszol csak, megőrülsz, mert nem tudsz aludni.
2023. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!