Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, mostanában hanyagol a kedvese miatt?

Figyelt kérdés

Én aláírom hogy nem csak a barátnők hanem szerelem is létezik...De mióta együtt vannak lassan fél éve azóta engem teljesen elhanyagol...Vagy ha nagyritkán találkozunk akkor oda se figyel rám csak a srácról áradozik...

Hogy mondjam meg elegem van???

Több figyelmet szeretnék!


2008. dec. 27. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Így ahogy ideírtad, hogy több figyelmet szeretnél, mert te így teljesen el vagy hanyagolva! HA igazbarátnőd megérti és változtatni fog rajta, de ne egy-két nap múlva várd! Ha pedig nem érti meg, hagyd békén, legyen csak boldog a hapsijával, Te pedig keress egy másik lányt akivel remélhetőleg igazbarátnők lesztek és megtudjátok beszélni, hogy mi nyomja a lelketeket!

De azért remélem sikerül megoldani!

(Amúgy én is jártam ilyen cipőben, barátnőm 5 hónapig volt együtt a hapsijával és nekem se esett jól, megmondtam neki, és változtatott rajta. A hapsinak nem tetszett, össze is vesztek...de tudod engem nem érdekelt, mert mégis csak a barátnőm!)

2008. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Angyalom! (már ha ilyen bizalmas viszonyba vagytok, mi igen ;) ) A tököm tele van a pasiddal, örülök, hogy boldogok vagytok, de én előbb itt voltam, szóval most elmegyünk mi ketten megiszunk egy kávét, sétálunk egyet, te meg megígéred, hogy egy szóval se említed meg Lajost!

Szerintem ezt kéne mondani! Ha ilyesmit se tudtok megbeszélni nem vagytok barátok!

2008. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most jutottam el odáig hogy meg akarom neki mondani...

Mert a héten annyira "Lajosozott" hogy észre sem vet.

Mondjuk hozzá kell tennem mióta ő hanyagol sokkal bizalmasabb viszonyba kerültem a 2 másik barátnőmmel, lehet jobb lesz ez így...

Egyszer majd nem lesz "Lajos"...akkor talán visszazizzen

2008. dec. 27. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács: még ha most úgy érzed, hogy van 2 lány akikkel kialakulhatna legjobb barátnőség, akkor is mond el neki mindenképpen, hogy észrevegye magát!

Ha pedig már nem lesz a hapsija tuti vissza akarja majd sírni magát, na akkor légy okos és dönts helyesen!

(1. válaszoló voltam)

2008. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg KELL mondani neki, a problémák elkenése nem megoldás... a barátnők fontosak, a pasik is fontosak, egyensúlyozni kell a kettő között. Azt meg ne várd, hogy Lajosnak vége legyen, próbáld magad beleélni szegény srác helyzetébe, no meg a barátnő sem lesz boldog. Ne zavaró tényezőként éld meg őt, próbáljatok meg közös programokat szervezni, mond neki, hogy próbálja meg Lajost beleszervezni a közös életetekbe.
2008. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget...Megkérdeztem mmikor tudnánk összefutni beszélgetni...És azt mondta...Nem és rá mert "Lajos" most nem dolgozik és együtt lesznek...

Így kereshetem én a megoldást...

2008. dec. 28. 13:50
 7/7 anonim válasza:

Szia!Ne légy gyáva,mond meg neki kertelés nélkül mit érzel iránta:)

É

2008. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!