Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak, vegyek a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak, vegyek a barátnőmnek 20 dik születésnapjára 1 éve járunk mostanában kicsit feszült adjatok egy csomo tippet karkötő már volt maci már volt, mire vágynak még a lányok? Minek örülne

Figyelt kérdés
Kicsit konzervativ a lány szóvak nagyon durvát ne irjatok...
2011. ápr. 28. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, úgyis hamarosan dobni fog...


(húszdik...:D:D:D)

2011. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem pl elvitt egy gyertyafényes vacsorára, és már előre le volt foglalva az asztal és ott várt az annyi szálból álló rózsacsokor amennyi éves lettem. Pluszba kaptam még egy plüs állatot, ami azt szimbolizálta ahogy hívott engem (ezt most inkább nem írom le), soha nem volt még ilyen szép szülinapom, nekem nagyon tetszett az ötlet. Ja és még nem voltunk egy éve együtt.
2011. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
miért dobna? az mindenkinél benne van
2011. ápr. 28. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szép autónak érvényes műszaki vizsgával biztosan örülne.
2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én most egy szép karórára, vagy egy bokaláncra vágyom:) de a gyertyafényes vacsora ötlet is tetszik! szerintem ezek neki is tetszhetnek.
2011. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vehetsz neki autót is de akkor csak elkényeztetnéd, végyél neki valami széped és vidd fel magadhoz ad meg neki ami egy lánynak szükséges tudod mire gondolok annak nagyn örülne, De autó meg ilyesmi kizárt vidd el inkább dolgozni ha nem vagy milliomos és te megkell dolgozz a pénzért had dolgozzon meg a kislány is a pénzért ne félj akkor megfogja jobban becsülni a pénzt és nem lesz követelőző sosem.. nekik kellett az egyenlőség folyton ezzel jönnek akkor meg használd ki legalabb nem fog othon maradni és unalomból összefeküdni senkivel mer a lányoknál szokás
2011. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég lenne, ha főznél valami finomat otthon és áthívnád magatokhoz, de én vennék valami maradandót is, mondjuk egy nyakláncot. Én is kaptam ilyet a páromtól és nagyon a szívemhez nőtt. Jah és egy szál vörös rózsát.

Én soha nem felejteném el az első évfordulónkat így.

23L

2011. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis romantikus vacsi,esetleg gyertyafényes,attól függ,mert ha olyan bulizós fajta,akkor egy bulinak lehet jobban örülne.Én mondjuk a vacsi mellett vagyok.Ajándéknak meg lehet valami ruci,ami tetszik neki,vagy valami ilyesmi.A csajok szeretik a rucikat,cipőket,ilyesmi.Vagy mit szeret ő?Hobbija van?
2011. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!