Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentettek azért mert meg...

Feljelentettek azért mert meg ütöttem egy személyt mert balhézott de nem tud semmi információt rólam.Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A rendőrség majd az itteni adataid alapján megkeres.
2023. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
A feljelentő nem tudja az anyukád nevét, ezért nem is tudja kitölteni a feljelentő nyomtatványt. Ha még is sikerülne neki azt megszereznu, a rendőrség akkor is dobná az ügyet hiszen a születési dátumodat sem tudja.
2023. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig még azt is tudná, akkor nem ismeri a szemed színét, illetve az ütés pontos erejét sem.
2023. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja bizonyítani felvétellel, tanúkkal? Igazából ezen múlik.

Ha be tudja bizonyítani, akkor talán keresni fogják az elkövetőt (téged), és akkor pénzbírság lesz, valószínűleg. De rohadt egyszerű, keress pár kamutanút, hogy abban az időpontban velük voltál egy ahhoz közeli helyen. Most nem megyek bele abba, hogy hova irányult az ütés, ököllel vagy tenyérrel, stb.

Az elsőnél én is paráztam, de igazából ha még csontja sem tört, akkor HA rád bizonyítják, akkor is megúszod annyival, hogy ne idegeskedj ezen. Én már túlvagyok pár húzós estén.


(kidobó)

2023. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Levike? Balázska?

Melyikőtök garázdálkodik már megint?

2023. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!