Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagkövetés-központi raktárb...

Csomagkövetés-központi raktárban maradt,vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez? Várom a csomagot, és most láttam, hogy ez a státusza, és hogy későbbi időpontra tették a kiszállítást. Mit vizsgálnak a csomagon ilyenkor?

2023. febr. 24. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy sms-t, hogy nem tudták ma kézbesíteni a csomagot, a sikertelen kézbesítés oka: Csomag elhagyta a központi raktárat. Létezik, hogy a vámosok elvitték a csomagot vizsgálatra, hogy nincs-e benne valami illegális dolog? Fura, már sokszor rendeltem innen, de még sosem volt ilyen.
2023. febr. 24. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod, valószínű nem maradt már rá idő, vagy bele se került a futár kocsijába, nekem a DPD csinált ilyet. A vám biztos hogy nem hívta vissza utólag a shein csomagod.
2023. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak ilyen automata szövegek, valamit meg kell adni, nincs nagy jelentősége. Lehet sztrájk miatt is csúszás, időjárás miatt, futárszolgálat túlterheltsége, bármi.
2023. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy eredetileg is csak jövőhétre írta a csomag érkezését, tehát késni nem késik egyáltalán. Viszont a csomagkövető szerint 21.-én már Magyarországon volt, de semmi nem történt vele egészen 24.-ig, azaz tegnapig, akkor volt ez, amit leírtam.
2023. febr. 25. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!