Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellrák miatt eltávolítják az...

Mellrák miatt eltávolítják az egyik mellem. Azonnal raknak be implantátumot. Milyen jó és rossz tapasztalatok vannak a műtét után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
A rák egy potenciálisan halálos betegség, nem a mellpótlás kellene hogy a legfontosabb legyen. De te tudod. Jobbulást!
2010. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van,de semmilyen rossz tapasztalaton nincs vele,4 éves
2010. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Első, te nagyon tapló választ adtál, ne is haragudj... Biztos a Kérdező nem tudja, mivel járhat a rá, ugye?! Meglehetős érzéketlenségre, tapintatlanságra vall ezt felemlegetni! És fogadjunk, hogy fiú is vagy (feltételezem, egy lány nem tenne ilyen megjegyzést a mellpótlásra vonatkozóan, hogy "nem fontos"...) - na kb. olyan szinten gondolkozz, mintha a te egyik heréd elvesztéséről lenne szó. Sőt még durvább, mert a mell hiánya az öltözködésben is azonnal feltűnne. Nyilvánvaló, hogy a Kérdező pótolni szeretné.
2010. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az utósóval te nem vagy százas.
2010. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tudom Magyarországon nem tesznek be azonnal implantátumot :(

Miért nem kérdezed meg a dokidat?!

2010. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt mondta az orvos ,hogy ez egy viszonylag új eljárás itthon.Az egyik rokonomat ugyanezzel műtötték 5 évvel ezelőtt és neki nem raktak be implantátumot.Azért érdeklődök mert nagyon félek és nem ismerek senkit aki ezen már túl esett.
2010. nov. 16. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! A síma mellműtét az csak az első 1 hétben fáj, aztán nem vészes. Csak pozitívan tudok nyilatkozni. A sajátomnak érzem teljesen, és a férjem is! Az implantátumtól ne félj :)
2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Addig is amíg nem kapod meg az implantátumot(remélem sikerülni fog) be lehet szerezni olyan melltartót amiben észrevehetetlen a különbség egy igazi mell és egy olyan között ahol az egyik mell hiányzik.Az egyik ismerősömnek ez vált be.
2010. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek tavaly vették le. Neki is azt mondta a doki, hogy legalább egy év múlva lehet az implantátumot berakni. Szerintem pont azért, mert a kemó után meg kell várni a kontrollt,hogy nincs-e még rákos sejt, mert akkor szükséges még mirigyállományt eltávolítani!
2010. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi de most találtam meg a kérdésed. Sajnos engem is erint a dolog ,műtét előtt állok. sajnos rossz hejen van a daganat , és dróhurkos kijelőlést készitenek. kérlek irj nekem a te dologról ha tudol. ha még nem tudsz bocsánet a kérdést.
2011. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!