Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam hogy az Over the...

Láttam hogy az Over the garden wall(Túl a kerítésen)-ból van egy film is ami előbb készült mint a sorozat, a film olyan mintha a sorozat első tésze lenne, vagy inkább mintha az egész sorozatot foglalná egybe?

Figyelt kérdés
Ha már elkezdtem a sorozatot, érdemes félbe hagynom, és megnézni a filmet, majd folytatni, vagy mindegy a sorrend?

2023. febr. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A sorozat egy önálló sztori, tudtommal film nincs ami korrábban készült, csak a 10 perces pilot epizód a Tome of the Unknown, aminek sztori szinten nincs köze a sorozathoz.
2023. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


(Most tartok a 8.résznél, és nem gondoltam volna, hogy ennyire imádni fogom)

2023. márc. 6. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az utolsó két rész ad értelmet az egésznek, akaárhányszor nézem, a vége mindig lenyűgöz.
2023. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban az utolsó rész ad neki értelmet, de engem inkább összezavart, akkor most megtörtént? Vagy csak álmodták/halucinálták? Mindkettő mellett és ellen is szólnak érvek, szóval valószínűleg valami 3. megoldás lesz a válasz
2023. márc. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!