Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mossam ki a bőrhatású...

Hogyan mossam ki a bőrhatású bemelegítőmet?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy bőrhatású bemelegítő nadrágot, és szeretném kimosni még használat előtt. De tanácstalan vagyok, mert nekem csak keverőtárcsás mosógépem van, valamint még sosem volt hasonló ruhadarabom amit ilyen gonddal kéne kimosni. Mert nem szeretném hogy azonnal tönkremenjen, még azelőtt hogy egyszer rajtam lenne legalább 😄 két réteges a nadrág, kívül bőr, belül pedig egy plusz réteggel ruha anyagú. Így ha kifordítva kézzel finoman kimosnám, aztán pedig gyűrés nélkül csavarnám ki, úgy rendben lenne? Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 1. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A műbőrt 30 fokon lehet mosni. De használat előtt nincs semmi értelme. Inkább majd ha már volt rajtad sokszor.
2023. márc. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1.


Képes lennél hordani egy olyan nadrágot, ami nincs kimosva a gyártáskor belekerült vegyi anyagoktól, meg amit már csomóan felpróbálhattak a boltban, akár izzadtan, akár bármilyen (esetlegesen fertőző) bőrbetegségekkel?

2023. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!