Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hánytassam meg magam?

Hogyan hánytassam meg magam?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem "divatból" csinálnám vagy mert ezzel fogyni szeretnék.

2 napja lázas vagyok és hányingerem van. Nem tudok rendesen nyelni/enni sem emiatt. (Aki már átérezte az tudja miről beszélek) és próbáltam hányni, de semmi. Ezt a "ledugom az ujjam a torkomon" inkább kihagynám.


2023. márc. 5. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Néhány felest lehúzol és kész.

szerintem 10 perc alatt 10 feles pálesz megoldja

2023. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Elször csak igyál meg egyszerre rengeteg meleg vizet.

Ha ettől se kezdesz hányni akkor igyál meg renteget meleg sós vizet.

2023. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Már pedig az a legegyszerűbb és biztos módja, hogy ledugod az ujjad a torkodba. Sajnálom, de ez ilyen.:/
2023. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már tapasztaltam ilyent. Sikerült meghányattatnom magam, és nem kellett ledugni a torkomba semmit.

Én úgy csináltam, hogy először is oda mentem a wc - hez és elkezdtem undorító dolgokra gondolni (kinek, mi az undorító). És persze lehajoltam.

2023. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdést nem tették át az egészség kategóriába, de a válaszokat kitörölték.

Gratulálok.


Leírom, hogyan gondoltam a fertőtlenítőt:

nyilván a torkod is fáj, a fertőzés miatt.

Fogj egy kis kanál mézet, tegyél a tetejére PÁR CSEPP fertőtlenítőt. Olyat, amit külsőleg szoktak használni, és csepegtetős üvegben van.

Kend fel a torkodra oda, ahol fáj, és úgy, hogy kívül legyen a méz (tehát maradjon ott, ahova felkented).

Nem kell a kanállal piszkálni a torkod, elég az, ha a nyelés közben oda jut a méz és a gyógyszer.

Utána egy órán át ne egyél, ne igyál!


Ez nagyon hatékonyan öli a baktériumokat. A szopogatós cukorkák is így működnek, csak azok sokkal gyengébbek.

Persze nem marad ott örökké, egy idő után a gyomrodba is lejut, és ott is rendet rak valamennyire.


Még egyszer: PÁR CSEPP gyógyszerről van szó, semmiképpen sem szabad nagyobb adagot alkalmazni!

És lehetőleg minél tovább maradjon a torkodban: ott, ahol fáj.


Ezt naponta 2-3 alkalommal lehet használni.

2023. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit még, hogy hányni nagyon nem egészséges:

a sav tönkreteszi a nyelőcsöved, és a fogaid is.

Egy hányás még nyilván nem, de a gyakori már igen.

Csak akkor hasznos, ha tuti biztos mérgező anyagot ettél.

2023. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!