Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bűntudatom van attól, hogy...

Bűntudatom van attól, hogy ettem. Hogyan hánytassam meg magam?

Figyelt kérdés

Ettem egy vékony szelet főtt krumplit, meg egy minimális mennyiségű tésztát, és nagyon rosszul érzem magamat, hogy megszegtem amit elterveztem.


Azt terveztem, hogy nem eszek semmit addig, amig bírom, de mindennap kénytelen vagyok enni, mert anyámék főznek, és nem szeretem az ételt kidobni.


Nem is kívánom az ételt, mert úgy érzem nincs értelme ennem, úgysem tudok jól lakni az itthoni kajáktól, mert kevés tápanyag van bennük, és mindig éhes maradok.


Most már 4. napja, hogy ennyire lecsökkentettem az étrendemet. Naponta vagy egy szendvicset eszek meg amit a suliba csinálnak nekem anyámék, vagy az ebédből kiszelektálom ami nem hizlal es abból egy nagyon picit. De ha tehetném, nem ennék semmit sem.


160cm és kb. 39-40kg.



2022. nov. 4. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor a szulok hol a francban vannak? Nem igaz, hogy senki nem figyel erre a szerencsetlen gyerekre, ez valami botranyos.


Nyilva ha most ide leirom kerdezo; hogy kerj segitseget, nem fogsz, mert ilyenkor szarik is ra az ember, de csak ennyit tudok innen tenni erted, hogy leirom:


surgosen, komoly segitsegre van szukseged.

2022. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Erre semmi szükség nincsen. Kérlek, hogy ne hanytasd meg magad. Nincs. Veled. Semmi. Baj. Semmi baj nincs a testalkatoddal, kérdezz meg bárkit a környezetedben nem lesz olyan, aki azt fogja mondani, kövér vagy. Bár tudom, hogy úgysem hiszed/hinnéd el ezt. Amit csinálsz az egy oltári nagy hülyeség. Hagyd abba, mert csak tönkreteszed magad.
2022. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


1: a szüleimnek nem merem elmondani a problémáimat, és ennek oka van, hogy nem tudok bízni bennük.


2:elhiszem h nem vagyok kover. kedvesnek tartalak.


értékelem a válszaitokat, azt gondoltam befognak nekem szologatni ez miatt a dolgom miatt

2022. nov. 4. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kórházba akarsz kerülni?


Ha a szüleid - MÉG - nem veszik észre, nem jelenti azt, hogy előbb-utóbb pl. az iskolaorvos, vagy a tanár, védőnő nem jelentik az esetedet... Mert látszani fog.

2022. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi az IGAZI oka annak, hogy nem akarsz enni...?

Milyen lelki dolgok nyomasztanak, amit ilyesmivel próbálsz ellensúlyozni, saját magad sanyargatásával?

2022. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Worldtraveller ***** válasza:
41%

Hány éves vagy? 🙄 A férfiak az egészségesen kinéző, nőies vonalakkal rendelkező nőket szeretik, nem a csontkollekciót.

De ha csak tini vagy és tini fiúcskáknak szeretnél tetszeni, akkor lehet hogy csak a falnak beszélek. Én ettem mindent tiniként ami csak a csövön kifért és mégis rendben volt minden. Vékonynak nem voltam mondható, de kövérnek sem. A fogamzásgàtló szedése ezt negativ irányba vitte, az egy igazi hormonméreg, ha lehet majd más fogamzásgátló módszert válassz.

2022. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Worldtraveller ***** válasza:
66%
Ja és kérdésedre válaszolva: Sehogy ne hánytasd meg magad. Undorító. Szétroncsolja a fogaidat is, márpedig a ronda, szétrohadt fogak az rosszabb, mint 2-3 kiló plusz. Előző voltam.
2022. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz kórházba kerülni, nyugi, mert a szüleid szemmel láthatóan már így is nagy ívben szrnak rád.


Legalábbis, hogyha az én gyerekem lennél, nem fogynál le 39 kilósra, mert sokkal előbb keresnék segítséget - családterápia és egyéni.

2022. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

A hánytatás meg jó móka, tényleg... főleg, amikor odáig fajul, hogy vért hánysz és mindentől fájdalmaid vannak.


Tudnék mesélni, volt benne részem.

2022. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!