Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes erre az...

Szerintetek érdemes erre az oldalra kérdéseket feltenni? Vagy sokan bunkó módon válaszolnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnos nekem rosszak a tapasztalataim, egy kérdésemet kivéve.

Ha feltettem egy kérdést azt gondoltam, majd a megértő adott dologban tapasztaltabb emberek válaszolnak kedvesen, hisz nem is ismernek. Mi alapján ítélnek?

Ha csak összefoglalva nagyon tömören írod le a kérdésed akkor azért kapsz nem várt válaszokat, mert nem látják át amire utalsz. Ha meg összetett a kérdésed és hosszú az okfejtés akkor meg azzal oltanak, hogy minek írsz regényt?

(ja és mielőtt valaki ezt a választ is leoltaná, nem hülye kérdést tettem fel, mint sok példa mutatja)

2010. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki a neten kérdez, az minden alkalommal találkozhat bunkó emberekkel! Ha ezt mellékesnek veszed, akkor szerintem érdemes kérdezni! Nekem jó tapasztalataim vannak ezzel az oldallal! Kaptam értelmes válaszokat és volt hogy konkrétan tudtam segiteni is! :)
2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kankalin ***** válasza:
Bunkó mindenhol van, unatkozik, nincs véleménye, de szeretné ha foglalkoznának vele... Érdemes kérdezni, nekem már több esetben is segitségemre voltak itt.
2010. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se mindegy milyen kérdést teszel fel, pl politika elég könnyen generál anyázásokat. De vannak témák amik a politikánál is jobban felkorbácsolják az indulatokat, pl illem, alapműveltség.
2010. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!