Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel igazoljam ezt az 5 perc...

Mivel igazoljam ezt az 5 perc késést?

Figyelt kérdés
Késtem pár percet erre beírták a késést, amit igazolni kell. De én úgy tudtam, hogy csak miután összegyűlik a 45.perces késés csak akkor gyűlik ki egy darab igazaolatlan óra, és azt kell igazolni, na de akkor ezt az 5 percet miért, es hogyan kellene? Attól felek, hogy az ofő a mi "szabad napunkból" fogja leigazolni, amiből minden félévben kapunk ötöt (minden iskolánál más hany napot kapnak). Mert ha ebböl fogja leigazolni akkor egy teljes napom elfog veszni csakis 5 perc késésért.

2023. márc. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért késtél?
2023. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kozlekedesi okok miatt peldaul, de ezt olyan rohadt fontos volt megkerdezni
2023. márc. 8. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert ha késik a busz 15 percnél többet, kérhetsz igazolást.

Ezért rohadt fontos volt megkérdezni.Vonjanak le egy teljes napot,azt kívánom, azt cső.

2023. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez a számolgatást nem is értem... hogya mikor jön össze a 45 perc? :DDDD És akkor melyik órát írják be igazolatlannak??

Mi annak idején kaptunk a portástól egy tockost, meg még a tanártól is egyet. Ha otthon megmondtam, akkor anyám elvert. Ha este megmondta apámnak ő is elvert. Úgyhogy inkább futottunk, de nem késtünk el sosem.

Ne azt számold hogy mit hogyan miből vonnak le, hanem indulj el korábban!

2023. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 igazolatlan csak azután jár, ha kigyűlt a 45 perc.


Az az 5 "szabad nap" pedig feltételezem, h szülői igazolás akar lenni, aminek a nevében is benne van, h szülői, ergo az ofő önhatalmúan nem használhat belőle, csak szülői kérésre.

2023. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!