Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami kreatív dologgal fel...

Valami kreatív dologgal fel lehetne használni a cigarettahüvelyes papírdobozokat?

Figyelt kérdés

Próbáltam ráfesteni, de az sajnos nem az én utam, ügyetlen is voltam, a papír is szétázott.

Rengeteg így a kidobnivaló, arra gondoltam, hogy valami dobozkákat próbálnak belőle készíteni. A családban van aki gyönyfestést szokott csinálni, de a gyöngyök súlyát nem bírja el a papírdoboz.

Van valakinek valami szuper ötlete?

Nagyon megköszönném!



2023. márc. 12. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem festeni, hanem ragasztani kellene rá. Színes papírt,

[link]


esetleg bevonni textillel, mint amilyenek a kínai dobozkák. Persze ahhoz nem árt vastagabb papír, de talán megvalósítható.


[link]


[link]

2023. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, máris nézem a küldött linkeket!
2023. márc. 12. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én bevonnám őket papírral és rajzolnék rá.
2023. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A bevonás szuper ötlet, de rajzolni sajnos nemigen tudok, illetve nem szépen.

Gondoltam a színes szalvéta bevonatra, de nagyon puha a papírfelület, az még nem lesz egyenletes.

2023. márc. 12. 08:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Most azon agyalok, hogy remek kis tárolódobozoknak lehetne megcsinált, főleg ha össze is ragasztom, de a díszítés és kicsit masszívabbá tevés mikéntje zsákutca nekem.
2023. márc. 12. 08:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp most akartam én is feldobni, hogy ha többet összeragasztgatsz, szuper kis tartóka lenne belőle (pl kis csavarok, mütyürök)
2023. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ilyesmire gondoltam, kis mütyüröknek tartó, csak hogy kicsit erősebb, masszívabb legyen, na meg hogy külalakra olyan kis pofás, mutatós.
2023. márc. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!